Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Na co będzie stać beniaminka z Węgrowa?

Na co będzie stać beniaminka z Węgrowa?

fot. Karol Słomka

– Naszym głównym celem będzie utrzymanie w I lidze. Zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to prosta sprawa. Trzon naszej drużyny został utrzymany, brakuje nam jeszcze zgrania. Liczę, że będziemy dobrze przygotowane do ligi – stwierdziła Natalia Bilińska, kapitan beniaminka I ligi kobiet – Nike Węgrów.

Beniaminek z Węgrowa, zespół Nike przygotowuje się do sezonu 2022/2023. Przygotowania są na ostatniej prostej, ekipa z Mazowsza jest dobrej myśli, liczy na dobry rezultat.Liga zweryfikuje nasze możliwości. Na podstawie wyników osiągniętych w meczach sparingowych kibice mogą zobaczyć, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Naszym głównym celem jest zgranie oraz budowanie atmosfery wewnątrz drużyny. Transfery, które dokonaliśmy nie były przypadkowe, główną osobą decyzyjną był trener Kupisz. Zawodniczki, które do nas przyszły, były obserwowane przez nas. Większość zawodniczek pozostała z ubiegłego sezonu, a czynnikiem który zadecydował o tak szybkim ogłoszeniu składu (26 maj 2022 – przyp. red) był awans do I ligi kobiet. Mamy budżet, który pozwoli nam grać w nadchodzącym i przyszłym sezonie. W Węgrowie jest klimat dla siatkówki, wraz z awansem do I ligi wzrosło zainteresowanie tą dyscypliną sportu, nasze mecze będą transmitowane w Internecie – powiedział kierownik drużyny Nike Węgrów Przemysław Skulimowski.

Pełna optymizmu przed nowym sezonem jest rozgrywająca beniaminka z Mazowsza. – Mamy bardzo dobrą atmosferę w zespole. Trzon zespołu pozostał z ubiegłego sezonu, a nowe zawodniczki zostały dobrze przyjęte Potrzebujemy jeszcze trochę czasu, aby drużyna stanowiła zgrany monolit. Moim celem było pozostanie w zespole, chciałam uzyskać awans i to się udało. Dwa sezony temu tak nie było. Naszym celem będzie utrzymanie w lidze, choć łatwo nie będzie, mamy młody zespół – zakończyła Natalia Bielińska, kapitan zespołu z Węgrowa.

źródło: I liga kobiet - Facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę