Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > MVP I ligi przenosi się do Bydgoszczy

MVP I ligi przenosi się do Bydgoszczy

Niekwestionowana gwiazda pierwszoligowych parkietów przeniesie się na przyszły sezon do BKS-u Visła Bydgoszcz. Nowym przyjmującym klubu znad Brdy będzie Patryk Łaba, który w zeszłym sezonie w dużej mierze stanowił o sile krakowskiego AZS AGH. Krakowianie do końca nie mogli być pewni awansu do play-off. W momencie przerwania rozgrywek zajmowali ósme miejsce z niewielką przewagą nad MCKiS Jaworzno.

Kapitan krakowskiego zespołu aż siedmiokrotnie był uznawany najbardziej wartościowym zawodnikiem meczu w sezonie zasadniczym. To największa ilość statuetek MVP w całej I lidze mężczyzn.Przyjmujący AZS-u zajął czwarte miejsce w rankingu punktujących ligi z 353 oczkami na koncie. Zanotował również 52% pozytywnego przyjęcia. Pomimo takich statystyk i tytułu MVP I ligi, Łaba podkreślał znaczenie całej drużyny, a także konieczność poprawy swojej gry w niektórych elementach. – Na pewno jest to wyróżnienie, które może cieszyć, ale żeby dostawać nagrody MVP, to trzeba wygrywać mecze, a wygrywa się całą drużyną. Czego chcieć więcej? Bez problemu znajdę kilka rzeczy nad którymi chciałbym jeszcze popracować.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: BKS Visła Bydgoszcz - Facebook, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę