Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > MVP I ligi przenosi się do Bydgoszczy

MVP I ligi przenosi się do Bydgoszczy

Niekwestionowana gwiazda pierwszoligowych parkietów przeniesie się na przyszły sezon do BKS-u Visła Bydgoszcz. Nowym przyjmującym klubu znad Brdy będzie Patryk Łaba, który w zeszłym sezonie w dużej mierze stanowił o sile krakowskiego AZS AGH. Krakowianie do końca nie mogli być pewni awansu do play-off. W momencie przerwania rozgrywek zajmowali ósme miejsce z niewielką przewagą nad MCKiS Jaworzno.

Kapitan krakowskiego zespołu aż siedmiokrotnie był uznawany najbardziej wartościowym zawodnikiem meczu w sezonie zasadniczym. To największa ilość statuetek MVP w całej I lidze mężczyzn.

Przyjmujący AZS-u zajął czwarte miejsce w rankingu punktujących ligi z 353 oczkami na koncie. Zanotował również 52% pozytywnego przyjęcia. Pomimo takich statystyk i tytułu MVP I ligi, Łaba podkreślał znaczenie całej drużyny, a także konieczność poprawy swojej gry w niektórych elementach. – Na pewno jest to wyróżnienie, które może cieszyć, ale żeby dostawać nagrody MVP, to trzeba wygrywać mecze, a wygrywa się całą drużyną. Czego chcieć więcej? Bez problemu znajdę kilka rzeczy nad którymi chciałbym jeszcze popracować.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: BKS Visła Bydgoszcz - Facebook, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved