Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Monika Jagła: Chcemy się pokazać z jak najlepszej strony

Monika Jagła: Chcemy się pokazać z jak najlepszej strony

fot. fivb-org

Monika Jagła i Marta Ziółkowska otrzymały powołania do szerokiej kadry reprezentacji Polski siatkarek na pierwszą część sezonu 2021. W środę, 14 kwietnia, libero i środkowa Polskich Przetworów Pałac Bydgoszcz – wraz z pozostałymi reprezentantkami kraju – rozpoczną przygotowania w Centralnym Ośrodku Sportu w Szczyrku.

Jestem bardzo szczęśliwa. Naprawdę się cieszę, że trener Jacek Nawrocki dał mi kolejny raz szansę. Teraz trochę będziemy odpoczywać z dziewczynami, bo trener (Piotr Matela, trener Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz – przyp. red.) dał nam kilka dni wolnego. Myślę, że ja i Marta Ziółkowska będziemy teraz nabierać siły przed tym zgrupowaniem. No i chcemy się pokazać z jak najlepszej strony. Bardzo się cieszę, że będę w treningu i będę się dalej rozwijać – powiedziała Monika Jagła, libero Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz, która o miejsce w pierwszej „szóstce” reprezentacji Polski będzie rywalizować z Marią Stenzel i Justyną Łysiak.Jakie cele stawia sobie ambitna libero Polskich Przetworów Pałac Bydgoszcz przed zgrupowaniem w Szczyrku? – Chciałabym przede wszystkim skupić się na dobrym trenowaniu i pozyskać jak najwięcej wskazówek od trenerów i od dziewczyn, żeby po prostu gra w siatkówkę szła do przodu – dodała Monika Jagła, która w styczniu skończyła 21 lat.

Radości z kolejnego powołania do kadry trenera Jacka Nawrockiego nie kryła też Marta Ziółkowska, środkowa Polskich Przetworów Pałac Bydgoszcz. – Bardzo się cieszę z tego powołania. Cały sezon dziewczyny pracują, żeby to powołanie dostać i bardzo się cieszę, że trener Jacek Nawrocki zaufał mi po raz drugi i wyróżnił tym powołaniem. Nie ukrywam, że bardzo bym chciała powalczyć o to, aby po tym sezonie być jedną ze znaczących dziewczyn, żeby wywalczyć sobie jakieś pewne miejsce w tej reprezentacji i aby wykorzystać każdy moment i każdą szansę, jaką otrzymam. Najpierw zasłużyć, być móc się pokazać i grać, a jeśli już będę grać, to żeby to granie było po prostu jak najlepsze – mówi Marta Ziółkowska, która w reprezentacji Polski siatkarek zadebiutowała 30 czerwca 2020 roku w Wałbrzychu podczas meczu z Czeszkami. Dzień później, w drugim spotkaniu z Czeszkami, wystąpiła w kadrze narodowej po raz drugi w karierze.

źródło: kspalac.bydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę