Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Monika Głodzińska: Chciałabym, żeby na naszych szyjach zawisnął medal

fot. karpaty-krosno.pl

Asotra Płomień Sosnowiec powoli kompletuje skład na nadchodzący sezon I ligi kobiet. Ostatnio do zespołu dołączyła atakująca Monika Głodzińska. – Wierzę, że wspólnie stworzymy taką drużynę, z którą każdy będzie chciał wygrać, ale ostatecznie to my okażemy się najlepsze – przyznała siatkarka.

Do tej pory klub Asotra Płomień Sosnowiec ogłosił dziewięć zawodniczek, które w sezonie 2021/2022 powalczą o poprawę rezultatu minionej edycji rozgrywek, jakim było piąte miejsce w I lidze kobiet. Wśród nich jest pięć siatkarek, które przedłużyły kontrakty, a także cztery nowe twarze, w tym atakująca Monika Głodzińska.Jak sama przyznaje, z niecierpliwością wyczekuje rozpoczęcia kolejnej edycji rozgrywek. – Ja już nie mogłam się doczekać nowego sezonu ledwo po zakończeniu poprzedniego, 2020/21. Bardzo się cieszę, że mogłam dołączyć do zespołu z Sosnowca i już czekam na pierwszy trening – zaznaczyła atakująca. Do Płomienia przeniosła się z Karpat Krosno.

Miniona edycja rozgrywek była specyficzna ze względu na pandemię koronawirusa. Zespoły miały długie przerwy z powodu kwarantanny, a mecze rozgrywane były bez kibiców. Nowa siatkarka Płomienia ma nadzieję, że te problemy ominą drużyny w trakcie nadchodzących rozgrywek. – Liczę na to, że cały sezon odbędzie się bez problemów i że będziemy mogli rozegrać go w całości, bez żadnych przerw i co najważniejsze w zdrowiu. A oprócz tego wierzę, że wspólnie stworzymy taką drużynę, z którą każdy będzie chciał wygrać, ale ostatecznie to my okażemy się najlepsze – zapowiedziała Głodzińska. Jakie cele siatkarka stawia sobie oraz swojemu nowemu zespołowi na sezon 2021/2022? – Bardzo zależy mi na podniesieniu swoich indywidualnych umiejętności i pokazaniu się z jak najlepszej strony. A na samym końcu chciałabym, żeby na naszych szyjach zawisnął medal I Ligi Siatkówki Kobiet – przyznała atakująca.

Zwróciła również uwagę na organizacyjne aspekty klubu z Sosnowca. – Mile zaskoczyło mnie zaangażowanie klubu w sposób jaki przedstawiają zawodniczki, dla tych nowych to szczególnie fajne, ponieważ możemy zobaczyć inne miejsca charakterystyczne dla Sosnowca, niż tylko halę – podkreśliła Monika Głodzińska.

źródło: asotraplomiensosnowiec.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę