Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Monika Gałkowska: Z meczu na mecz będzie lepiej

Monika Gałkowska: Z meczu na mecz będzie lepiej

fot. MKS Kalisz

– Ten mecz wyglądał dobrze, ale poprzedni trochę gorzej. Wiadomo jednak, że jesteśmy prawie nową drużyną, bo chyba cztery dziewczyny pozostały z poprzedniego składu. Z meczu na mecz będzie tylko lepiej – powiedziała po wygranej z wrocławiankami atakująca MKS-u Monika Gałkowska.

Siatkarki Energi MKS Kalisz odniosły ważne zwycięstwo we własnej hali, w której pokonały #VolleyWrocław. Moment słabości podopiecznym Jacka Pasińskiego zdarzył się tylko w drugim secie, ale szybko wróciły do dobrej gry. – W pierwszym secie naskoczyłyśmy na rywalki, co dało nam przewagę. W drugim dopadł nas brak koncentracji, ale w kolejnych ponownie udało nam się zebrać, naskoczyć na rywalki i kontrolować ten mecz – powiedziała Ewelina Żurowska, przyjmująca ekipy znad Prosny.Nie ukrywała ona radości z faktu, że do hal wrócili kibice, bowiem współtworzą oni atmosferę w trakcie meczów. – Fajnie, że mecz odbył się przy pełnych trybunach. Jest super atmosfera w tej hali. Wielką przyjemnością jest gra w Kaliszu – dodała zawodniczka MKS-u.

W podobnych słowach wypowiedziała się Monika Gałkowska, która liczy, że w tym sezonie siatkarki nie będą musiały grać przy pustych trybunach. – Inauguracja była bardzo udana. Kibice dopisali. Bardzo przyjemnie grało nam się we własnej hali. Mam nadzieję, że nie pozamykają nas w tym roku i dalej będziemy mogły liczyć na wsparcie kibiców – zaznaczyła atakująca zespołu z Kalisza.

Według niej MKS potrzebuje jeszcze trochę czasu na zgranie, ale wierzy, że postawa drużyny z tygodnia na tydzień będzie coraz lepsza. – Ten mecz wyglądał dobrze, ale poprzedni trochę gorzej. Wiadomo jednak, że jesteśmy prawie nową drużyną, bo chyba cztery dziewczyny pozostały z poprzedniego składu. Z meczu na mecz będzie tylko lepiej – zakończyła Monika Gałkowska.

źródło: MKS Kalisz-YouTube, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę