Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Monika Gałkowska oficjalnie siatkarką Perugii. Pałac Bydgoszcz uzupełnił skład

Monika Gałkowska oficjalnie siatkarką Perugii. Pałac Bydgoszcz uzupełnił skład

fot. Michał Szymański

Po długich negocjacjach trwających ponad 20 dni z OnlyBio Pałac Bydgoszcz Monika Gałkowska wraca do Bartoccini-Fortinfissi Perugia. Atakująca reprezentacji Polski grała w tym klubie w ubiegłym sezonie. Znamy już też nową siatkarkę Pałacu, to młoda Holenderka, Anneclaire Ter Brugge.

Monika Gałkowska znana bardziej pod nazwiskiem Bociek pierwsze kroki w świecie siatkówki stawiała m. in. w Sparcie Warszawa. Potem do 2017 roku jej klubem była Legionovia Legionowo. W sezonie 2017/2018 postanawia przenieść się do Polskiego Cukru Muszynianka Muszyna. Jej kolejnymi klubami były ŁKS Łódź i MKS Kalisz. W ubiegłym sezonie podjęła wyzwanie gry w lidze włoskiej, w Bartoccini-Fortinfissi Perugia, ale po roku wróciła do Polski, do Pałacu.  Nie dokończy jednak sezonu w tym klubie,  bowiem zawodniczka zdecydowała się na powrót do Perugii.Pierwsze słowa prezesa Antonio Bartocciniego o powrocie Moniki Gałkowskiej: –  Musieliśmy stawić czoła bardzo delikatnym negocjacjom, które trwały długo, ale jesteśmy zadowoleni z ich wyniku, znamy już wartość Moniki i wiemy, jakie są jej cechy, w końcu dołożyliśmy brakujący element do uzupełnienia naszego składu, jesteśmy pewni, że Monika będzie cenną pomocą dla naszego zespołu. 

Nową siatkarką OnlyBio Pałacu Bydgoszcz będzie młoda, urodzona w 2002 roku Holenderka, Anneclaire Ter Brugge.  Będzie to dla niej pierwszy wyjazd do ligi zagranicznej. Siatkarka ma 186 cm wzrostu.

źródło: inf. własna, wealthplanet.it

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę