Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Monika Gałkowska atakującą MKS-u Kalisz

Monika Gałkowska atakującą MKS-u Kalisz

fot. Łukasz Krzywański

Nazwisko nowej zawodniczki MKS-u może zaskakiwać kibiców, ale to dobrze znana z występów na ekstraklasowych parkietach Monika Bociek, która niedawno wyszła za mąż. W zeszłym sezonie reprezentowała ŁKS. Jest złotą i brązową medalistką mistrzostw Polski oraz finalistką zeszłorocznego Superpucharu Polski rozgrywanego w kaliskiej hali Arena. 

Monika Gałkowska znana bardziej pod panieńskim nazwiskiem Bociek to wychowanka UKS Fuks Sulejów, później reprezentowała m.in. Legionovię Legionowo, MKS Muszyniankę Muszyna i ŁKS. W TAURON Lidze rozegrała łącznie 6 sezonów, w 151 meczach zdobywając 1459 punktów. W poprzednim sezonie została wybrana MVP meczu z Enea PTPS-em Piła, czas gry dzieliła z Izabelą Kowalińską, byłą atakującą drużyny z Kalisza. Jest siostrą Grzegorza Boćka, siatkarza Aluronu Zawiercie i reprezentanta Polski.

W drużynie trenera Pasińskiego atakująca na swojej pozycji będzie rywalizować z Julią Szczurowską. Dodatkowo dołącza do Weroniki Centki, Julii Mazur, Zuzanny Szperlak, Zofii Szczotkiewicz, Justyny Łysiak i Marty Budnik, które zostały już zaprezentowane jako zawodniczki MKS-u w przyszłym sezonie.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: mks-kalisz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved