Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mohamed Al Hachdadi: Zmiana klubu jest dla mnie czymś normalnym

Mohamed Al Hachdadi: Zmiana klubu jest dla mnie czymś normalnym

– To był dziwny sezon. Z emocjonalnego punktu widzenia tegorocznym rozgrywkom brakowało temperatury. Ale na koniec poczuliśmy ciepło bijące od złota. To wiele zmieniło – powiedział Mohamed Al Hachdadi, który po jednym sezonie pożegnał się z Jastrzębskim Węglem.

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla dość niespodziewanie w zakończonym już sezonie sięgnęli po mistrzostwo Polski. Czekali na ten tytuł od 17 lat. – To wspaniałe uczucie być mistrzem. Nikt nie wie, co teraz czujemy. Jeśli ciężko pracujesz cały rok i dostajesz nagrodę w postaci złotego medalu, to jest to niewyobrażalne uczucie. I ma to swoją wartość i znaczenie – przyznał Mohamed Al Hachdadi.Wprawdzie z rywalizacji w Lidze Mistrzów jastrzębian wykluczył koronawirus, ale brak gry w fazie grupowej tych rozgrywek powetowali sobie w play-off PlusLigi, rozgrywając ciekawe mecze z rywalami z Warszawy i Kędzierzyna-Koźla. – Rozegraliśmy sporo wielkich meczów, doświadczyliśmy mnóstwo dobrych emocji, sukcesów i trudno opisać radość, jaka teraz nam towarzyszy. Tylko ktoś kto był w środku tych wydarzeń, wie co tak naprawdę odczuwamy wewnętrznie – przyznał były już atakujący śląskiej drużyny.

Pandemia sprawiła, że tak naprawdę nie miał on okazji zaznania niesamowitej atmosfery w trakcie meczów, która panuje w polskich halach. Nie ukrywa on, że nie było łatwo grać bez kibiców na trybunach. – Polska to wspaniały kraj, ale z przykrością muszę stwierdzić, że z powodu pandemii nie było mi dane poznać bliżej ludzi tutaj żyjących, na przykład naszych fanów. To było dla nas trudne doświadczenie grać bez tego przysłowiowego „siódmego zawodnika”. To był w ogóle dziwny sezon. Z emocjonalnego punktu widzenia tegorocznym rozgrywkom brakowało temperatury. Tak to odbieraliśmy. Ale na koniec poczuliśmy ciepło bijące od złota. To wiele zmieniło – wyznał Al Hachdadi.

Marokański atakujący tylko jeden sezon spędził w Jastrzębskim węglu. Jest jednym z siedmiu zawodników, którzy w międzysezonowej przerwie opuścili szeregi mistrza Polski. – Powiedziałbym że dla mnie zmiana klubu jest czymś normalnym. Ja co roku idę grać gdzieś indziej, do innej ligi, do innego kraju. I nie inaczej będzie tym razem. Też obieram inny kierunek. Życie płynie dalej. Teraźniejszość jutro będzie już przeszłością. I nie wiemy, co kryje przed nami przyszłość. Pracujemy ciężko i oczekujemy, że opatrzność zgotuje nam jak najlepszy los – zakończył Al Hachdadi.

źródło: Jastrzębski Węgiel - YouTube, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę