Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Grozer zastąpi Zaytseva w Modenie?

Grozer zastąpi Zaytseva w Modenie?

fot. modenavolley.it

Kolejne transferowe plotki docierają z włoskiej Serie A. Jak donosi portal volleyball.it do roszad miałoby dojść w składach Leo Shoes Modena i Gas Sales Piacenza, które wymieniłyby się atakującymi – Ivanem Zaytsevem i Georgiem Grozerem. W kontekście Niemca, o którym mówiło się, że w przyszłym sezonie zasili szeregi Piacenzy, pojawia się też plotka, jakoby miał on pozostać w lidze rosyjskiej.

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że z Leo Shoes Modena niemal na pewno rozstanie się Ivan Zaytsev, który nie kryje niezadowolenia z propozycji władz klubu, dotyczącej obniżenia wysokości jego kontraktu blisko o połowę. Wówczas mówiło się o tym, że reprezentant Włoch trafi do ligi rosyjskiej, a konkretnie Kuzbassu Kemerowo. Według najnowszych informacji portalu volleyball.it Zaytsev może jednak przejść do Gas Sales Piacenza, zamiast Georga Grozera, który przymierzany był wcześniej do gry właśnie w tym zespole. Niemiec z kolei miałby założyć niebiesko-żółtą koszulkę Modeny. Pozostaje tylko pytanie, czy klub nie będący w stanie zatrzymać włoskiej gwiazdy, byłby zdolny zaoferować atrakcyjny kontrakt Grozerowi.Druga plotka głosi bowiem, że o ile Ivan Zaytsev faktycznie miałby się przenieść do zespołu z Piacenzy, o tyle Grozer w tej sytuacji pozostanie w rosyjskiej Superlidze, gdzie w barwach Zenitu Sankt Petersburg spędził dwa ostatnie sezony. Również w kontekście tego zawodnika pojawia się sugestia, że klubem, do którego trafi jest Kuzbass Kemerowo.

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę