Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Młodzi atakujący opuszczą Lubin?

Młodzi atakujący opuszczą Lubin?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Nie tylko wielkie nazwiska pojawiają się w kontekście transferów do Resovii. Portal rzesport.pl podał informację, że Damian Domagała będzie atakującym rzeszowian w sezonie 2020/21. To medalista wielu prestiżowych siatkarskich zawodów młodzieżowych. Wcześniej mówiło się, że do Rzeszowa trafi inny młody atakujący z Cuprum Lubin, Jakub Ziobrowski. Ten jednak według portalu www.podkarpacielive.pl bliski jest przenosin do Warszawy.

Domagała na Podkarpacie trafi z Lubina. Wcześniej młody siatkarz reprezentował barwy Tonno Callipo Vibo Valentia, SMS PZPS Spała, a pierwsze kroki w poważnej siatkówce stawiał w Wifamie Łódź. Atakujący jest utytułowanym zawodnikiem w siatkówce młodzieżowej. Na jego koncie są złote medale mistrzostw Europy i Świata zarówno w kategorii kadetów, jak i juniorów.Lubin opuści prawdopodobnie inny młody atakujący Jakub Ziobrowski. Jego zatrudnieniem zainteresowana jest Verva Warszawa. To oznacza, że Cuprum będzie musiał szukać dwóch zawodników na tę pozycję. Jednym z kandydatów do gry na Dolnym Śląsku jest Kolumbijczyk Ronald Jimenez.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

 

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę