Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Młody atakujący zamknął kadrę MKS-u Będzin

Młody atakujący zamknął kadrę MKS-u Będzin

– To będzie, jak dotąd, najważniejszy sezon w mojej karierze – powiedział, po podpisaniu kontraktu z będzińskim klubem, Michał Godlewski, 21-letni atakujący zamknął czternastoosobową kadrę MKS-u na najbliższy sezon. 

Mierzący 201 cm wzrostu siatkarz przygodę z klubową siatkówką rozpoczął siedem lat temu w Białymstoku, skąd trafił do spalskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Następnie SMS zamienił na warszawską Wolę, z którą wywalczył wicemistrzostwo Polski juniorów.W sezonie 2018/2019 stanowił o sile pierwszoligowej Buskowianki Kielce, a w poprzednich rozgrywkach reprezentował szwajcarski Biogas Volley Naefels, prowadzony przez Oskara Kaczmarczyka, byłego statystyka i asystenta trenera Ferdinando de Giorgiego. – Myślę, że to głównie dzięki niemu był to dla mnie niesamowicie ważny rok, w którym zrobiłem duży progres nie tylko sportowy, ale również mentalny czy osobisty. W Będzinie nie chcę zwalniać tempa, chcę się piąć jak najwyżej – mówił Michał Godlewski. 

W mieście nad Czarną Przemszą nowego zawodnika MKS-u czeka rywalizacja z Rafałem Faryną. – Moim marzeniem była gra w PlusLidze, więc po rozmowie z trenerem Jakubem Bednarukiem nie musiałem się długo zastanawiać. Myślę, że jestem już gotowy, żeby rywalizować o miejsce w wyjściowym składzie, nawet na tak wysokim poziomie – przyznał skrzydłowy.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: mksbedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę