Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Młody atakujący zamknął kadrę MKS-u Będzin

Młody atakujący zamknął kadrę MKS-u Będzin

– To będzie, jak dotąd, najważniejszy sezon w mojej karierze – powiedział, po podpisaniu kontraktu z będzińskim klubem, Michał Godlewski, 21-letni atakujący zamknął czternastoosobową kadrę MKS-u na najbliższy sezon. 

Mierzący 201 cm wzrostu siatkarz przygodę z klubową siatkówką rozpoczął siedem lat temu w Białymstoku, skąd trafił do spalskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Następnie SMS zamienił na warszawską Wolę, z którą wywalczył wicemistrzostwo Polski juniorów.W sezonie 2018/2019 stanowił o sile pierwszoligowej Buskowianki Kielce, a w poprzednich rozgrywkach reprezentował szwajcarski Biogas Volley Naefels, prowadzony przez Oskara Kaczmarczyka, byłego statystyka i asystenta trenera Ferdinando de Giorgiego. – Myślę, że to głównie dzięki niemu był to dla mnie niesamowicie ważny rok, w którym zrobiłem duży progres nie tylko sportowy, ale również mentalny czy osobisty. W Będzinie nie chcę zwalniać tempa, chcę się piąć jak najwyżej – mówił Michał Godlewski. 

W mieście nad Czarną Przemszą nowego zawodnika MKS-u czeka rywalizacja z Rafałem Faryną. – Moim marzeniem była gra w PlusLidze, więc po rozmowie z trenerem Jakubem Bednarukiem nie musiałem się długo zastanawiać. Myślę, że jestem już gotowy, żeby rywalizować o miejsce w wyjściowym składzie, nawet na tak wysokim poziomie – przyznał skrzydłowy.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: mksbedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved