Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Młoda środkowa zasiliła UNI Opole

Młoda środkowa zasiliła UNI Opole

fot. smspzps.pl

Natalia Kecher jest pierwszą nową zawodniczką, która zasiliła szeregi UNI Opole w międzysezonowej przerwie. Dla młodej środkowej nadchodzący sezon będzie pierwszym spędzonym na parkietach TAURON Ligi.

Dotychczas UNI Opole informowało o losach zawodniczek, które broniły barw beniaminka w poprzednich rozgrywkach. Część z nich po sezonie pożegnało się z opolskim klubem, a część przedłużyła z nim współpracę na kolejne rozgrywki. Nadszedł jednak czas, aby ogłosić nowe zawodniczki, które będą pracowały u boku Nicoli Vettoriego.Pierwszą z nich jest Natalia Kecher. To 18-letnia środkowa, która pierwsze siatkarskie kroki stawiała w KS Milicz. Szybko jednak trafiła do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku. Później została także zawodniczką Energi SMS Kalisz, z którą sięgnęła między innymi po mistrzostwo Polski juniorek w 2022 roku. W turnieju odbywającym się w Dębicy została uznana za najlepszą środkową zawodów.

Natalia Kecher ma na swoim koncie także występy w reprezentacjach młodzieżowych Polski. Znalazła się także w składzie kadry do lat 21, która w minionym tygodniu rywalizowała w mistrzostwach Europy. Młoda środkowa pojawiła się na boisku w grupowych meczach z Danią i Izraelem, a biało-czerwone turniej zakończyły na czwartym miejscu, w półfinale ulegając Serbkom, a w spotkaniu o brąz okazały się słabsze od Turczynek.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi 

źródło: inf. własna, Uni Opole - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę