Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Młoda przyjmująca na dłużej w Pałacu Bydgoszcz

Młoda przyjmująca na dłużej w Pałacu Bydgoszcz

fot. smspzps.pl

Już wcześniej Pałac Bydgoszcz poinformował, że w klubie zostaje 6 zawodniczek. Jak informuje Gazeta Pomorska, teraz dołączyła również 7. Jest nią młoda przyjmująca, Natalia Lijewska. Z drużyny odchodzą natomiast rozgrywająca oraz dwie atakujące.

Na dalszą grę w Pałacu Bydgoszcz zdecydowała się Natalia Lijewska. Dla 19-letnia przyjmującej będzie to drugi sezon w klubie znad Brdy.  To siódma siatkarka, która na pewno będzie w kadrze bydgoszczanek na kolejne rozgrywki. Wcześniej władze klubu zakomunikowały, że barw drużyny nadal będą bronić: Magdalena Mazurek (rozgrywająca), Marta Ziółkowska, Kinga Różyńska (środkowe), Ewelina Żurowska (przyjmująca), Monika Jagła i Julia Reszelewska (libero). Trenerem nadal będzie Piotr Matela.Z Pałacu Bydgoszcz na pewno odchodzi natomiast Marta Biedziak (rozgrywająca) oraz dwie atakujące: Izabela Rapacz i Tereza Vanzurova– Czekamy na odpowiedź Moniki Fedusio i Anny Stencel – mówił w rozmowie z radiem PiK Piotr Makowski, prezes Banku Pocztowego Pałac, który nie ukrywał jednak, że istnieje spore prawdopodobieństwo, że nie zdecydują się one na przedłużenie kontraktu: – To są zawodniczki, których raczej nie zobaczymy już w Bydgoszczy – dodał Makowski.

Prezes klubu uchylił także rąbka tajemnicy. – Jeżeli chodzi o siatkarki, którymi byliśmy zainteresowani, to tak naprawdę już w połowie lutego nie było o czym rozmawiać. Okres transferowy rozpoczął się bardzo szybko, co mnie – jako byłego trenera – bardzo irytuje – wyjaśnił Makowski.

Zawodniczki ćwiczą indywidualnie, do wspólnych treningów wrócą 20 lipca. Tauron Liga rozpocznie zmagania 18 września. Wcześniej Bank Pocztowy Pałac wystawi swój zespół w zmaganiach ligi letniej na plaży.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TauronLigi 2020/2021

źródło: gazetapomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved