Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Młoda przyjmująca na dłużej w Pałacu Bydgoszcz

Młoda przyjmująca na dłużej w Pałacu Bydgoszcz

fot. smspzps.pl

Już wcześniej Pałac Bydgoszcz poinformował, że w klubie zostaje 6 zawodniczek. Jak informuje Gazeta Pomorska, teraz dołączyła również 7. Jest nią młoda przyjmująca, Natalia Lijewska. Z drużyny odchodzą natomiast rozgrywająca oraz dwie atakujące.

Na dalszą grę w Pałacu Bydgoszcz zdecydowała się Natalia Lijewska. Dla 19-letnia przyjmującej będzie to drugi sezon w klubie znad Brdy.  To siódma siatkarka, która na pewno będzie w kadrze bydgoszczanek na kolejne rozgrywki. Wcześniej władze klubu zakomunikowały, że barw drużyny nadal będą bronić: Magdalena Mazurek (rozgrywająca), Marta Ziółkowska, Kinga Różyńska (środkowe), Ewelina Żurowska (przyjmująca), Monika Jagła i Julia Reszelewska (libero). Trenerem nadal będzie Piotr Matela.Z Pałacu Bydgoszcz na pewno odchodzi natomiast Marta Biedziak (rozgrywająca) oraz dwie atakujące: Izabela Rapacz i Tereza Vanzurova– Czekamy na odpowiedź Moniki Fedusio i Anny Stencel – mówił w rozmowie z radiem PiK Piotr Makowski, prezes Banku Pocztowego Pałac, który nie ukrywał jednak, że istnieje spore prawdopodobieństwo, że nie zdecydują się one na przedłużenie kontraktu: – To są zawodniczki, których raczej nie zobaczymy już w Bydgoszczy – dodał Makowski.

Prezes klubu uchylił także rąbka tajemnicy. – Jeżeli chodzi o siatkarki, którymi byliśmy zainteresowani, to tak naprawdę już w połowie lutego nie było o czym rozmawiać. Okres transferowy rozpoczął się bardzo szybko, co mnie – jako byłego trenera – bardzo irytuje – wyjaśnił Makowski.

Zawodniczki ćwiczą indywidualnie, do wspólnych treningów wrócą 20 lipca. Tauron Liga rozpocznie zmagania 18 września. Wcześniej Bank Pocztowy Pałac wystawi swój zespół w zmaganiach ligi letniej na plaży.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TauronLigi 2020/2021

źródło: gazetapomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę