Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Młoda libero nową zawodniczką MKS-u Kalisz

Młoda libero nową zawodniczką MKS-u Kalisz

fot. smsmpzps.pl

Dziewiętnastoletnia libero Julia Mazur w przyszłym sezonie będzie bronić barw Energi MKS Kalisz. Urodzona w 2001 roku w Gryficach zawodniczka rozpoczynała swoją karierę w UKS Pogodno Szczecin, ostatnio grałą w barwach kaliskiego klubu w rozgrywkach juniorek i w I lidze w SMS PZPS Szczyrk.

Po Weronice Centce następną zawodniczką Energa MKS-u Kalisz z potwierdzonym kontraktem na sezon 2020/2021 jest grająca na pozycji libero Julia Mazur. W obecnym sezonie reprezentowała drużynę juniorską Energa MKS SMS Kalisz, zdobywając Mistrzostwo Wielkopolski. Jeśli planowane przez PZPS dokończenie rozgrywek juniorskich dojdzie do skutku będzie walczyła z kaliską drużyną w turnieju finałowym mistrzostw Polski.Urodzona w 2001 roku w Gryficach zawodniczka rozpoczynała swoją karierę w UKS Pogodno Szczecin. W zeszłym sezonie zdobyła wicemistrzostwo Polski juniorek w barwach drużyny SPS Volley Piła. Brała udział w zeszłorocznych mistrzostwach świata juniorek w Meksyku, gdzie reprezentacja Polski zajęła 5. miejsce. Absolwentka SMS PZPS Szczyrk jest pierwszą potwierdzoną zawodniczką na pozycji libero w składzie MKS-u.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TauronLigi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę