Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Młoda atakująca dołączyła do Pałacu Bydgoszcz

Młoda atakująca dołączyła do Pałacu Bydgoszcz

fot. olecko.wm.pl

W poniedziałek Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz ogłosił zakontraktowanie młodej atakującej, Pauliny Reiter. 18-letnia atakująca w drużynie prowadzonej przez Piotra Matelę będzie rywalizowała o miejsce w podstawowym składzie z Alexandrą Dascalu.

Coraz więcej wiadomo o składzie Pałacu w jakim zagra w nadchodzącym sezonie w TAURON Lidze. Zanosi się na to, że zespół znad Brdy będzie mieszanką rutyny z młodością. W Bydgoszczy działacze postanowili dać szansę gry w seniorskim zespole także młodym zawodniczkom. W związku z tym zdecydowali się na dołączenie do drużyny prowadzonej przez Piotra Matelę Pauliny Reiter.To mierząca 193 cm wzrostu atakująca, która w młodzieżowych ekipach Pałacu występuje od sezonu 2018/2019. W barwach bydgoskiego klubu zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski w Kętrzynie w kategorii juniorek (2019), mistrzostwo Polski w Olecku w kategorii kadetek (2019). W tym turnieju została także wybrana MVP całych zawodów. Paulina Reiter ma także za sobą już grę w biało-czerwonych barwach. W 2017 roku została powołana do kadry na kwalifikacje do mistrzostw Europy U-16, natomiast rok wcześniej została wicemistrzynią Europy Wschodniej (EEVZA).

W nadchodzącym sezonie dostanie szansę debiutu na parkietach TAURON Ligi. O miejsce w podstawowym składzie Pałacu rywalizowała będzie z francuską atakującą, Alexandrą Dascalu. Reiter i Dascalu nie są jedynymi nowymi zawodniczkami zakontraktowanymi przez bydgoski zespół w międzysezonowej przerwie. Wcześniej klub poinformował także o nawiązaniu współpracy z Emilią Muchą (przyjmująca), Magdaleną Hawryłą (środkowa), a także Agatą Michalewicz (rozgrywająca).

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2020/2021

źródło: inf. własna, Pałac Bydgoszcz - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę