Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > MKS sięga po posiłki, trener włączony do składu

MKS sięga po posiłki, trener włączony do składu

fot. Klaudia Piwowarczyk

Informujemy, że część zespołu MKS-u Będzin powróciła do treningów. Niestety wśród tej grupy brakuje czterech zawodników, u których testy na obecność koronawirusa COVID-19, wykonane po kwarantannie, wykazały wyniki pozytywne.

Kolejny z zawodników w dalszym ciągu przebywa na kwarantannie i w czwartek został poddany ponownemu badaniu na obecność koronawirusa COVID-19. W izolacji domowej pozostają Thiago Veloso, Łukasz Makowski, Bartosz Schmidt, Tomasz Kalembka, Michał Godlewski.Ponadto, następny z siatkarzy, wskutek serii badań wykonanych po odbyciu kwarantanny, nie uzyskał zgody lekarza na udział w zajęciach. Konieczne jest powtórzenie serii badań oraz przerwa w treningach. Obecnie MKS Będzin trenuje w 8-osobowym składzie.

Pomimo zaistniałej, bardzo trudnej sytuacji personalnej, klub dokłada wszelkich starań, aby wtorkowe domowe spotkanie z zespołem GKS-u Katowice doszło do skutku. W oczekiwaniu na powrót do zdrowia obu rozgrywających, klub zdecydował o rozszerzeniu składu zawodników o Jakuba Bednaruka, a także o siatkarzy z zaplecza pierwszego zespołu.

źródło: mksbedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved