Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > MKS Kalisz przedłużył umowę z atakującą

MKS Kalisz przedłużył umowę z atakującą

fot. Michał Szymański

Energa MKS Kalisz ogłosiła kolejne przedłużenie kontraktu. Tym razem z klubem na dłużej związała się atakująca Monika Gałkowska. Siatkarka była bez wątpienia jednym z ważniejszych ogniw w sezonie 2020/2021, zapisała na swoim koncie 292 punkty.

Monika Gałkowska ma 25 lat, mierzy 188 cm wzrostu i potrafi siać spustoszenie w szeregach przeciwnika swoimi atakami. Dołączyła do kaliskiego zespołu przed poprzednim sezonem z ŁKS-u Commercecon Łódź, w którym zdobywała złoty (2019) i brązowy medal (2020) mistrzostw Polski, a wcześniej reprezentowała m.in. Muszyniankę Muszyna i Legionovię. Ma również na koncie występy w reprezentacji Polski. W sezonie 2020/21 była najskuteczniejszą zawodniczką MKS-u, zdobywając 292 punkty (7 zagrywką i 27 blokiem). W drugiej części sezonu była jedną z lepszych atakujących w TAURON lidze, notując świetne występy również z najsilniejszymi zespołami w kraju (m.in. 26 punktów w pierwszym meczu ćwierćfinałowym w Rzeszowie czy 20 w zwycięstwie z Budowlanymi).Tym samym Monika Gałkowska stworzy duet atakujących z Orianą Miechowicz, która do Energi MKS-u Kalisz dołączy z Enei Energetyka Poznań. W składzie zespołu, który poprowadzi trener Jacek Pasiński jest to pierwsza pozycja, której pełną obsadę już znamy.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON ligi

źródło: mks-kalisz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę