Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > MKS Będzin rozwiązał umowę z jednym z Brazylijczyków

MKS Będzin rozwiązał umowę z jednym z Brazylijczyków

fot. instabusters.net

MKS Będzin przed sezonem zakontraktował trzech siatkarzy z Brazylii. W ostatnich turniejach sparingowych w kadrze meczowej brakowało jednego z nich –  Fabio Rodriguesa. Teraz klub z Będzina poinformował, że kontrakt z przyjmującym z Ameryki Południowej został rozwiązany za porozumieniem stron. 

25-letni przyjmujący do MKS-u Będzin trafił ze słynnego SESI Sao Paulo, z którym w sezonie 2016/2017 sięgnął po brązowy medal mistrzostw Brazylii.  O miejsce w wyjściowym składzie przyjmującego miała czekać rywalizacja m.in. z Rafałem Sobańskim. Trzykrotny mistrz Ameryki Południowej w różnych kategoriach wiekowych trafił do Będzina po grze za oceanem, gdzie przez cztery lata reprezentował wspomniane SESI Sao Paulo (2014/2015 – 2016/2017 i 2019/2020) oraz przez dwa (2017/2018 – 2018/2019) Corinthians/Guarulhos. Teraz jednak kontrakt Fabio Rodriguesa z MKS-em Będzin został rozwiązany.
– Mamy się utrzymać nawet na trzynastym miejscu i to jest nasz cel. Wszyscy muszą dokładnie sobie uzmysłowić. Wiadomo, że teraz mamy akcję z jednym z Brazylijczyków, szukamy jeszcze jednego zawodnika. Zobaczymy, co z tego wyniknie – mówił kilka dni temu szkoleniowiec będzinian Jakub Bednaruk.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: MKS Będzin

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved