Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn 2021

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn 2021

1 września wystartowały mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn. Tym razem turniej jest organizowany przez 4 kraje: Polskę, Czechy, Finlandię i Estonię. Jest to dopiero drugi raz w historii, kiedy mistrzostwa Europy są rozgrywane w taki sposób. 

Jak do tej pory drużyna znad Wisły nie zanotowała jeszcze przegranej i miejmy nadzieję, że pozostanie tak do końca i polscy siatkarze będą mogli zrehabilitować się za nieco nieudany występ na igrzyskach olimpijskich.Mecze rozgrywane są w siedmiu miastach. Grupa A rozgrywa swoje mecze w Krakowie, grupa B w Czechach w Ostrawie, grupa C gra w Tampere w Finlandii, a grupa D swoje mecze rozgrywa w estońskim Tallinie.  Faza pucharowa w całości rozgrywana jest jednak w Polsce. ⅛ finału i ćwierćfinały rozgrywane są w Sopocie i Gdańsku, a półfinał i finał w Katowickim spodku.

Gdzie oglądać?

Zmagania reprezentacji Polski w siatkówce można oglądać na antenie TVP na kanale drugim i na kanale sportowym. Mecze można również oglądać za pośrednictwem internetu na stronie https://sport.tvp.pl/transmisje. Jeśli ze względu na obowiązki nie jesteś w stanie zasiąść przed telewizorem i obserwować kolejnych wygranych naszych mistrzów, to możesz skorzystać z aplikacji mobilnej oferowanej przez TVP.

Jeśli jednak nie masz ochoty na oglądanie TVP, nawet jeśli jest to wydarzenie sportowe, to pewnie ucieszy cię wiadomość, że mecze można również oglądać na antenie Polsat Sport.

Jednak gdziekolwiek będziesz oglądał te mistrzostwa, to na pewno nie zabraknie wielu emocji i chwil triumfu.

Ostatni turniej Vitala Heynena z biało-czerwonymi?

Ten belgijski trener jest z naszą drużyną już od 7 lutego 2018 roku. W tym czasie udało mu się z nią zdobyć srebrny medal w pucharze świata, brąz na mistrzostwach Europy, brąz i srebro w lidze narodów i oczywiście mistrzostwo świata w 2018 roku.

Niestety ten lubiany przez polskich kibiców trener być może rozgrywa ostatni turniej jako trener polskiej reprezentacji. Po nieudanym występie na olimpiadzie Prezes PZPS nie jest przekonany, czy warto kontynuować współpracę z Belgiem. Pojawiają się również głosy, że zmiana trenera może pozytywnie wpłynąć na grę naszej drużyny. Trudno na ten moment powiedzieć jak rozwinie się ta sytuacja, nie pozostaje nam jednak nic innego, jak mieć nadzieję, że nasza drużyna będzie odnosiła kolejne sukcesy.

Podsumowanie

Turniej o mistrzostwo Starego Kontynentu przebiega jak do tej pory po myśli kibiców z Polski. Nasza drużyna pewnie zalicza kolejne zwycięstwa i nie wygląda na to, że miałaby zwalniać. W naszej opinii nie straci rozpędu, utrzyma serię zwycięstw do samego końca i 19 września w Katowicach nasi zawodnicy uniosą puchar mistrzów Europy.

Jeśli jesteś podobnego zdania, możesz potwierdzić to, stawiając na to pieniądze. Dzięki temu emocje i wrażenia jedności z drużyną będą jeszcze mocniejsze, a najprawdopodobniej jeszcze na tym zarobisz. Jeśli ten pomysł do ciebie przemawia, ale nie wiesz, gdzie możesz legalnie obstawiać zakłady w internecie, możesz skorzystać ze sprawdzonej przez nas strony polecającej legalnych w Polsce bukmacherów oferujących legalne obstawianie. Jeśli się na to zdecydujesz, to trzymamy razem kciuki za naszą drużynę i twój zakład.

źródło: materiały partnera

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę