Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Mistrz Polski zagra w Fenerbahce

Mistrz Polski zagra w Fenerbahce

Wiadomo było, że Yacine Louati nie zagra w przyszłym sezonie w Jastrzębskim Węglu. Niewiadomy pozostawał jedynie kierunek, w którym Francuz tunezyjskiego pochodzenia zamierza się udać, żeby kontynuować karierę. Już wiemy, że dalsze losy siatkarz związał z wicemistrzem Turcji Fenerbahce Stambuł. 

Francuski przyjmujący miał różne oferty, w tym z klubów włoskich. Odrzucił jednak możliwość gry w uznawanej za najlepszą lidze świata na rzecz europejskiego średniaka. Inaczej bowiem niż w przypadku siatkówki żeńskiej, tureckie rozgrywki mężczyzn są stawiane gdzieś w drugim szeregu europejskich lig.Łatwo jednak zrozumieć motywację siatkarza, kiedy dodamy, że w Eczacibasi Stambuł zagra Laura Heyrman, wszystko staje się jasne. Siatkarka jest partnerką życiową Louatiego i takie rozwiązanie z punktu widzenia życia prywatnego zawodnika jest jak najbardziej zrozumiałe.

Turcja będzie piątym krajem, w którym zagra Francuz. Oprócz rodzimej ligi, przyjmujący grał dotychczas w Belgii, Włoszech i Polsce.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. własna, voleibolunsesi.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę