Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Mistrz olimpijski wraca do Modeny

Mistrz olimpijski wraca do Modeny

fot. Katarzyna Antczak

Na tę wiadomość w ostatnich dniach niecierpliwie czekali fani Leo Shoes Modena – do klubu powraca kapitan reprezentacji Brazylii Bruno Rezende. Nowy zawodnik Modeny podpisał 3-letni kontrakt z włoskim klubem.

Doświadczony rozgrywający, który w zeszłym tygodniu zdobył mistrzostwo Brazylii, wrócił do Modeny po tym, jak doprowadził ich do zdobycia historycznej „potrójnej korony” w sezonie 2015/16 (mistrzostwo, puchar i Superpuchar). Ostatni raz założył koszulkę zespołu z Modeny 3 lata temu. Właściwie jest to drugi powrót Bruno do tego klubu. W 2011 roku przez kilka miesięcy również reprezentował ten zespół.34-letni Brazylijczyk ponownie spotka się w Modenie ze swoim wielkim przyjacielem – Francuzem Earvinem Ngapethem, tworząc ponownie duet, który dawniej zachwycał fanów klubu.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę