Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Mira Todorowa: Dla mnie był to bardzo emocjonujący mecz

Mira Todorowa: Dla mnie był to bardzo emocjonujący mecz

W meczu 3. kolejki grupy E Ligi Mistrzyń C.S.M. Targoviste pokonał 3:0 Maritzę Płowdiw. Dla Miry Todorowej, środkowej rumuńskiego zespołu, spotkanie miało również wymiar emocjonalny. Jest ona bowiem wychowanką ekipy z Płowdiw.

Dla mnie osobiście był to bardzo emocjonujący mecz. Gra w Płowdiwie to zawsze wielka przyjemność. To drugi raz, kiedy gram przeciwko Maritzie i to uczucie jest bardzo ekscytujące – podkreśliła po meczu doświadczona zawodniczka.Dziewczyny z Maritzy mają ogromny potencjał i wierzę, że w ciągu roku, dwóch będą mogły grać na równym poziomie z wieloma zespołami Ligi Mistrzów. Podoba mi się ich gra i mam nadzieję, że w przyszłości będę miał okazję grać u boku niektórych z nich – doceniła grę rywalek Mira Todorowa.

Borysław Kraczanow, szkoleniowiec Maritzy Płowdiw, podkreślił, że ważną rolę odegrała zagrywka. – Niestety nie wytrzymaliśmy zagrywki rywali. Od samego początku straciliśmy koncentrację w przyjęciu i stąd wszystkie nasze bóle głowy – przyznał. – Kiedy udało nam się ustabilizować sytuację w trzecim secie, coś zaczęło się dziać, ale było już za późno. Byliśmy już pod ścianą i ryzyko, które musieliśmy podjąć, nie opłaciło się.

Po trzech kolejkach zespół C.S.M. Targoviste zajmuje 3. miejsce w grupie E z dorobkiem 4 punktów, zaś Maritza Płowdiw plasuje się na ostatniej pozycji i jak dotąd nie zdobyła nawet punktu.

źródło: cev.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę