Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Miłosz Kruk: Ten medal motywuje mnie do dalszej pracy

Miłosz Kruk: Ten medal motywuje mnie do dalszej pracy

fot. Kampas Sport - Kamil Pastusiak

– Był to dla mnie pierwszy medal i pierwszy finał World Touru. Bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy i dalszego rozwoju – powiedział po zajęciu drugiego miejsca w turnieju z cyklu World Tour w Warszawie Miłosz Kruk, który wraz z Jakubem Szałankiewiczem w finale przegrał z Finami.

Miłosz Kruk i Jakub Szałankiewicz stanęli na drugim stopniu podium turnieju z cyklu World Tour rozgrywanego w Warszawie. W finale biało-czerwoni musieli uznać wyższość fińskiego duetu – Nurminen/Siren. Polacy w obu partiach nie nawiązali z przeciwnikami zbyt wyrównanej walki, przegrywając odpowiednio do 10 i 15. – Finowie zagrali na swoim poziomie, my zagraliśmy trochę słabiej. Szwankował nam każdy element, brakowało nam tego czegoś. Musimy na spokojnie obejrzeć jeszcze ten mecz i wyciągnąć z niego wnioski. Tak naprawdę cieszymy się z medalu, tym bardziej, że dla mnie był to ostatni turniej – stwierdził Jakub Szałankiewicz.Nie ukrywał on, że polski duet szczególnie w ćwierćfinale pokazał swoją optymalną dyspozycję. – Z meczu na mecz graliśmy coraz lepiej. Szczególnie w ćwierćfinale zagraliśmy majstersztyk. Każdy element w tym meczu funkcjonował w 100% – ocenił bardziej doświadczony z polskich siatkarzy plażowych.

Biało-czerwoni nie ukrywali, że po finałowej batalii odczuwali trochę niedosyt. – Jestem trochę zawiedziony, ale ten medal bardzo mnie cieszy. Na pewno za tydzień czy dwa będę lepiej na niego patrzył. Był to dla mnie pierwszy medal i pierwszy finał World Touru. Bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy i dalszego rozwoju – zaznaczył z kolei Miłosz Kruk.

Jakub Szałankiewicz nie będzie już w tym roku brał udziału w turniejach z cyklu World Tour, za to przed Miłoszem Krukiem jeszcze jedne zawody tego typu. – We wtorek lecę już do Włoch. Tym razem będę grał w parze z młodszym kolegą. To będzie już ostatni World Tour, też jednogwiazdkowy – zakończył Miłosz Kruk.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę