Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Milan Katić zamknął skład beniaminka

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Moją rolą było zawsze pomóc drużynie w trudnych momentach. Wtedy nie można tylko myśleć o swoich statystykach i indywidualnej grze. Zawsze robiłem wszystko, żeby drużyna wygrała – tak mówił w maju, cytowany przez Polsat Sport, odchodząc z poprzedniego klubu. I w takie oddanie LUK Politechnice Lublin wierzą włodarze beniaminka. Milan Katić dopełnia skład zespołu z Lublina.

Przez cztery ostatnie sezony zapisywał się w historii Skry Bełchatów, zdobywając z tym klubem mistrzostwo Polski i dwa Superpuchary Polski. Z reprezentacją Serbii wygrywał Ligę Światową i stawał na podium mistrzostw Europy. – Milan to zawodnik znany z cech, które bardzo cenimy: jego zaangażowanie i oddanie drużynom, które reprezentuje czynią go niezawodnym. Jego obycie w walce o najwyższe cele oraz umiejętność adaptowania się do ról, które są mu przydzielane z pewnością dadzą komfort sztabowi trenerskiemu! Miniony sezon pokazał jego wszechstronność: sprawdzał się jako podstawowy przyjmujący i jako joker. Wiem, że dzięki Milanowi jesteśmy bliżej realizacji naszych celów. Jego siatkarskie atrybuty sprawiają, że kadra, którą przedstawimy PlusLidze, jest niezwykle wszechstronna i urozmaicona – zauważył Krzysztof Skubiszewski, prezes LUK Politechniki Lublin.Przed Katiciem szósty sezon w PlusLidze. Zanim trafił do Skry Bełchatów, reprezentował Łuczniczkę Bydgoszcz. Tam miał okazję poznać Jana Nowakowskiego i Bartosza Filipiaka. Wcześniej występował na parkietach Serbii i Turcji. – Bardzo się cieszę na grę w LUK Politechnice Lublin! Ta drużyna debiutuje w PlusLidze, więc będę miał zaszczyt być częścią jej historycznego sezonu. Dam z siebie wszystko, byśmy jak najlepiej reprezentowali klub i mMiasto. Znam nasz skład i wiem, że jesteśmy w stanie powalczyć o naprawdę dobry wynik! Dużo rozmawiałem z Nevenem Majstoroviciem, który niezwykle ciepło wypowiadał się o Klubie, ludziach, którzy go tworzą i o samym mieście. Do zobaczenia w hali! – powiedział Milan Katić.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: lkpslublin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę