Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Milan Katić kontuzjowany

Milan Katić kontuzjowany

fot. Klaudia Piwowarczyk

Serbski przyjmujący PGE Skry Milan Katić nie będzie mógł pomóc swojej drużynie w drugim meczu półfinałowym PlusLigi. Siatkarz doznał kontuzji mięśni brzucha i czeka go dłuższa przerwa od gry.

Milan Katić w tym sezonie wystąpił w 16 meczach PlusLigi, głównie w pierwszej części sezonu, gdy w pełni gotowy do gry nie był jeszcze Taylor Sander. Serb dobrze prezentował się na boisku, a jego skuteczność ataku wynosi 44 procent. W ostatnich meczach był rezerwowym i pomagał drużynie w trudniejszych momentach.Niestety Milan Katić po sobotnim spotkaniu z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle doznał kontuzji mięśni brzucha. Po badaniu USG okazało się, że Serb nie będzie mógł pomóc zespołowi w rewanżowym meczu, który zaplanowano na 7 kwietnia w hali Energia.

Sztab medyczny PGE Skry robi wszystko, by Katić jeszcze w tym sezonie wrócił na boisko i pomógł zespołowi w walce o medale PlusLigi. Klub życzy Milanowi jak najszybszego powrotu do zdrowia.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę