Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mikołaj Szczepański: Wiedzieliśmy co będzie grał przeciwnik

Mikołaj Szczepański: Wiedzieliśmy co będzie grał przeciwnik

fot. CEV

UNI Opole bardzo dobrze rozpoczęło rywalizację w turnieju PreZero Grand Prix siatkarek rozgrywanym w Gdańsku. Po dwóch dniach rywalizacji opolski klub zapisał na swoje konto dwie wygrane oraz zagwarantował sobie miejsce w ćwierćfinale imprezy.

Pewne wyjście z grupy

W sobotę 12 sierpnia na ENERGA Stadionie Letnim w Gdańsku rozpoczął się turniej PreZero Grand Prix siatkarek. W pierwszym dniu turnieju zespół UNI Opole pokonał ŁKS Commercecon Łódź. Natomiast drugiego dnia imprezy opolska drużyna wygrała z MOYA Radomka Radom. Oba spotkania siatkarki z Opola zakończyły bez starty seta. – Nikt chyba nie liczył, że dwa mecze pod rząd wygramy i to 2:0 z takimi drużynami. Myślę, że to wola walki, umiejętności dziewczyn, które grają w siatkówkę plażową i po prostu ta zespołowość, która jest niesamowita w tej drużynie  – powiedziała Małgorzata Vlk, która dołączyła do drużyny UNI Opole na gdański turniej. – Wczoraj z trenerem Parcejem obejrzeliśmy mecze wszystkich zespołów. Mieliśmy pełną analizę, wiedzieliśmy co będzie grał przeciwnik, wykorzystaliśmy jego słabe strony i wygraliśmy – zaznaczył asystent trenera UNI Opole, Mikołaj Szczepański.Wiedzieliśmy, że to będzie decydujący mecz, który zapewni nam wyjście z grupy – dodał.

Przed drużyną UNI Opole jeszcze jeden mecz grupowy.  – W poniedziałek zmierzymy się z Chemikiem Police o pierwsze miejsce w grupie i lepsze rozstawienie w ćwierćfinale – zakończył Mikołaj Szczepański.

 

źródło: Uni Opole - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved