Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Miguel Tavares: Serbia to jeden z najlepiej zorganizowanych zespołów na świecie

Miguel Tavares: Serbia to jeden z najlepiej zorganizowanych zespołów na świecie

fot. Bartek Dubiel

Miguel Tavares w spotkaniu przeciwko Serbom na boisku pojawiał się jako zmiennik, co zresztą było założone już przed meczem. – Trener zapowiedział mi, że nie zagram w tym meczu od początku, zatem wiedziałem, że rozpocznę ten mecz w kwadracie. Ustalanie składu należy do sztabu szkoleniowego, a moją pracą jest dać z siebie wszystko za każdym razem, kiedy wchodzę na boisko – powiedział Tavares.

Rozgrywający Aluronu CMC Warta Zawiercie żałował przegranej z Serbami, ale twardo stąpa po ziemi i zdaje sobie sprawę z różnic między tymi zespołami. – Jasne, że porażka zawsze jest smutna, ale Serbia to aktualni mistrzowie Europy i musimy patrzeć na mecz pod tym kątem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasze drużyny są na różnych poziomach. Nasi zawodnicy są na innym poziomie, nasz sztab jest na innym poziomie i organizacja drużyny też jest na innym poziomie. My jesteśmy w pewnym stopniu zespołem amatorskim, a oni są jedną z najlepiej zorganizowanych reprezentacji na świecie.Siatkarz dodał również, że taka reprezentacja jak Portugalia może szukać swoich szans w chwilach słabości faworytów, ale raczej na krótkich dystansach, niż w całym meczu. – My możemy po prostu czasem z nimi powalczyć, tak jak w trzecim secie. Kiedy nadarza się okazja, możemy ją wykorzystać, ale dopóki Serbowie grają skoncentrowani, mamy bardzo małe szanse na zwycięstwo.

źródło: Aluron CMC Warta Zawiercie

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę