Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mickiewicz Kluczbork zwycięzcą GÓRAL CUP

Mickiewicz Kluczbork zwycięzcą GÓRAL CUP

fot. Agata Brudzińska - tauron1liga.pl

Mickiewicz Kluczbork, BBTS Bielsko-Biała, VK Ostrava i MCKiS Jaworzno – taka jest kolejność drużyn I Międzynarodowego Turnieju Siatkarskiego GÓRAL CUP, który został rozegrany w sobotę w Bielsku-Białej.

W związku z ustanowieniem przez Sejmik Województwa Śląskiego Roku 2021 Rokiem Górali jako profesjonalny klub siatkarski ze stolicy Podbeskidzia, BBTS chciał włączyć się w obchody tego wyjątkowego czasu. W sobotę 27 lutego BBTS zorganizował GÓRAL CUP – turniej siatkarski w ramach obchodów Roku Górali w województwie śląskim.



Turniej odbył się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, któremu klub podziękował za okazane wsparcie. Partnerami wydarzenia była Gmina Bielsko-Biała oraz Stowarzyszenie „Region Beskidy”. W rozgrywkach wzięły udział, obok bielszczan, drużyny z TAURON 1. Ligi – MCKiS Jaworzno i Mickiewicz Kluczbork oraz zespół czeskiej ekstraklasy VK Ostrava. Wszystkie mecze rozgrywane były wymiarze trzech setów i bez udziału publiczności.

Wyniki meczów I Międzynarodowego Turnieju Siatkarskiego GÓRAL CUP:

BBTS Bielsko-Biała – MCKiS Jaworzno 3:0
(25:22, 25:22, 25:16)

Mickiewicz Kluczbork – VK Ostrava 2:1
(20:25, 25:14, 25:19)

Mecz o 3. miejsce:

VK Ostrava – MCKiS Jaworzno 3:0
(25:22, 25:23, 25:22)

Finał:

BBTS Bielsko-Biała – Mickiewicz Kluczbork 1:2
(19:25, 25:15, 23:25).

MVP: Przemysław Toma

Klasyfikacja końcowa I Międzynarodowego Turnieju Siatkarskiego GÓRAL CUP:
1. Mickiewicz Kluczbork
2. BBTS Bielsko-Biała
3. VK Ostrava
4. MCKiS Jaworzno

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-02-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę