Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mickiewicz Kluczbork z nowym atakującym

Mickiewicz Kluczbork z nowym atakującym

fot. Gwardia Wrocław

Mickiewicz Kluczbork pozyskał nowego zawodnika. W sezonie 2020/2021 na pozycji atakującego, w zespole prowadzonym przez trenera Łysiaka, występować będzie Kajetan Kulik. Dla nowego zawodnika Mickiewicza nadchodzące rozgrywki będą debiutem w 1. Lidze. Siatkarz ostatni sezon ligowy spędził bowiem w MKS Aqua Zdrój Wałbrzych.

Dlaczego zawodnik zdecydował się kontynuować swoją karierę w Kluczborku? – Kiedy dostałem ofertę z Kluczborka długo się nie zastanawiałem. Będzie to mój pierwszy sezon w 1. Lidze. Cieszę się, że będę mógł reprezentować ten klub i dalej się rozwijać. Słyszałem bardzo dużo pozytywnych opinii na temat klubu, miasta i kibiców. Już nie mogę się doczekać, aż zaczniemy przygotowania do nowego sezonu – powiedział Kulik.Przypomnijmy, że Mickiewicz Kluczbork w ostatnich dniach potwierdził przedłużenie umów z Konradem Muchą, Jakubem Lewandowskim, Marcinem Jaskułą, Łukaszem Szablewskim oraz Arturem Pasińskim. Ponadto poinformował o zakontraktowaniu Przemysława Tomy. Do drużyny dołączyło również dwóch młodych siatkarzy Michał Łysiak i Konrad Jantos.

Skład Mickiewicza Kluczbork na sezon 2020/21 KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn
rozgrywający: Łukasz Szablewski
atakujący: Kajetan Kulik
środkowi: Konrad Jantos, Jakub Lewandowski, Konrad Mucha, Przemysław Toma
przyjmujący: Artur Pasiński
libero: Marcin Jaskuła, Michał Łysiak

Sztab szkoleniowy Mickiewicza Kluczbork na sezon 2020/21 KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn
I trener: Mariusz Łysiak
Asystent trenera: Dawid Obłąk
Statystyk: Dawid Obłąk

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi

źródło: krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę