Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Michalczyk zastąpi Grabowskiego?

Michalczyk zastąpi Grabowskiego?

fot. Katarzyna Antczak

Jak informuje portal nowiny24.pl, nowym trenerem zespołu z Mielca zostanie Przemysław Michalczyk. Dotychczasowy drugi trener SAN-Pajdy Jarosław miałby zastąpić na stanowisku Adama Grabowskiego, z którym klub nie zdecydował się przedłużyć umowy.

SPS Stal Mielec stopniowo informuje o kolejnych zmianach w swojej kadrze. Drugi zespół minionego sezonu I ligi kobiet na pewno nie poprowadzi Adam Grabowski. Kontrakt z trenerem wygasł, a włodarze Stali nie zdecydowali się go przedłużyć. Z klubem pożegnały się również Maja Pelczarska, Łucja Laskowska, Marta Duda oraz Patrycja Wardęga. W Stali nie zagrają Kinga Hatala i Klaudia Felak, które zdecydowały się zakończyć kariery.Kolejny sezon w Mielcu spędzą natomiast rozgrywające Aleksandra Stachowicz i Dominika Mras, libero Olga Samul, środkowa Paulina Stroiwąs i przyjmująca Julita Molenda. Prawdopodobnie na przedłużenie kontraktu zdecyduje się również inna przyjmująca – Katarzyna Bryda. Dotychczas Stal poinformowała o pozyskaniu środkowych Katarzyny Urbanowicz z Jokera Świecie oraz Wioletty Lach, która ostatnio grała w Częstochowiance Częstochowa, i atakującej Sandry Szczygioł, która wraca do Polski po występach w CSS Sfax.

Z informacji do jakich dotarł portal nowiny24.pl wynika, że Adama Grabowskiego na stanowisku trenera zastąpi Przemysław Michalczyk. Były siatkarz, a od 2009 roku szkoleniowiec przez większość czasu współpracował z męskimi zespołami. Zbierał doświadczenie zarówno będąc asystentem, jak również I trenerem. W 2020 roku Michalczyk zdecydował się na współpracę z SAN-Pajdą Jarosław, gdzie był asystentem trenera Piotra Pajdy.

Stal Mielec ma już gotowy plan przygotowań, które mają rozpocząć się na początku sierpnia. Sezon zaplecza TAURON Ligi rozpocznie się pod koniec września lub na początku października, ostateczne decyzje zapadną niebawem.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: nowiny24.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę