Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Winiarski: Widzę dużo pozytywnych rzeczy

Michał Winiarski: Widzę dużo pozytywnych rzeczy

fot. FIVB

Michał Winiarski nie miał czasu na odpoczynek po zakończeniu udziału w mistrzostwach świata na 1/8 finału prowadzonej przez niego reprezentacji Niemiec.  Szkoleniowiec dołączył do klubu, który prowadzi, czyli Aluronu CMC Warty Zawiercie. Poprowadził zespół w sparingu z GKS-em Katowice, zremisowanym 2:2.  Drugi mecz sparingowy tych zespołów odbędzie się w sobotę. 

Za Michałem Winiarskim pierwszy mecz kontrolny w roli trenera Jurajskich Rycerzy.  Dołączył do zespołu po zakończeniu udziału prowadzonej przez siebie reprezentacji Niemiec w MŚ.  Szkoleniowiec jest zadowolony w postawy zespołu.– Jak najbardziej pozytywne. Rano mieliśmy ostatnią w tym tygodniu ciężką siłownię i dlatego bardzo ważne było dla mnie rotowanie składem. Myślę, że założenia, o które przed samym meczem prosiłem chłopaków, zostały zrealizowane. Dużo pozytywów. Wiadomo, że jest to okres, w którym cały czas jeszcze musimy popracować nad systemem gry. Widzę jednak dużo pozytywnych rzeczy – mówi.

Na trybunach pojawiło się trochę ludzi i dziennikarzy korzystających z tego, że dzisiaj akurat jest dzień przerwy w mistrzostwach. Widzowie wyszli ze sparingu z  GKS-em Katowice (2:2) zadowoleni. – Myślę, że było dużo takich niewymuszonych błędów, w lidze gra się trochę bardziej stabilnie. Było natomiast bardzo dużo takich pozytywnych wymian. Widać, że zawodnicy czują się coraz lepiej i liga się zbliża – zakończył Michał Winiarski.

źródło: aluroncmc.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę