Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Winiarski: Być może znów będziemy z Mariuszem razem pracowali…

Michał Winiarski: Być może znów będziemy z Mariuszem razem pracowali…

fot. Krzysztof Popiół - plusliga.pl

– Nie będę udawał, że rozmów nie było, bo były. Być może znów będziemy razem pracowali – powiedział w magazynie #7strefa trener Michał Winiarski na temat transferu Mariusza Wlazłego do Trefla Gdańsk. Kiedy w marcu Mariusz Wlazły poinformował o tym, iż po 17 latach odchodzi z PGE Skry Bełchatów lawina spekulacji ruszyła od razu. Wiele tropów prowadziło właśnie do Gdańska, gdzie trenerem jest Michał Winiarski, z którym Wlazły grał zarówno w Skrze, jak i reprezentacji.

Na temat transferu Mariusza Wlazłego wypowiedział się Michał Winiarski. Obaj panowie spędzili razem kilka sezonów w PGE Skrze, wraz z reprezentacją Polski zdobywali wicemistrzostwo świata w 2006 roku i mistrzostwo globu w 2014 roku.  – Wiemy, jaka jest sytuacja na dziś. Stanowisko klubu nadal się nie zmieniło. Jak większość zespołów, mamy problem w związku z pandemią koronawirusa, a budżety zostały na chwilę zamrożone. Nie będę udawał, że rozmów nie było, bo były. Być może znów będziemy z Mariuszem razem pracowali. Teraz wszystkie decyzje są wstrzymane. Czekam, kiedy to wszystko ruszy, gdy będę mógł skompletować zespół i spokojnie myśleć o przygotowaniach – powiedział opiekun Trefla Gdańsk.O swoim transferze do Trefla mówił także sam atakujący. – Wiedziałem, że ten temat się pojawi, bo było dużo spekulacji. Nie mogę zaprzeczyć, że prowadziłem rozmowy z klubem z Gdańska. Tak jak powiedział Michał, jesteśmy w trudnym czasie i wszystkie kluby muszą najpierw określić swe przyszłoroczne budżety. Wszystkie rozmowy transferowe, które były prowadzone przed pandemią, zostały obecnie zawieszone… – przyznał Mariusz Wlazły. – Jeśli sytuacja się rozwiąże, to poinformuję o tym za pośrednictwem mojego nowego klubu oraz w swych mediach społecznościowych, a być może również na antenie Telewizji Polsat – zapewnił. Mówi się, że odwrotny kierunek obejmie Bartosz Filipiak, który z Trefla ma się przenieść do PGE Skry.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi w sezonie 2020/2021

źródło: inf. własna, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę