Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Michał Szmajduch zagra w Kluczborku

Michał Szmajduch zagra w Kluczborku

UKS Mickiewicz Kluczbork aktywnie działa na rynku transferowym, a zdecydowanie najaktywniej z pierwszoligowców dzieli się w mediach owocami swoich  działań. Właśnie poznaliśmy jedenastego zawodnika, który w sezonie 2020/21 będzie reprezentował barwy klubu.

Nowym przyjmującym kluczborskiego zespołu został Michał Szmajduch. 24-latek dołączy do Mickiewicza z drugoligowego TKS Tychy. W zeszłym sezonie wraz ze śląskim zespołem wygrał fazę zasadniczą w grupie piątej tych rozgrywek, a w play-off dotarł do finału tej grupy, którego już nie rozegrano z powodu pandemii.Szmajduch to również mistrz Polski juniorów. Tytuł ten zdobył pięć lat temu z drużyną Jastrzębskiego Węgla. Wtedy siatkarz nie miał sprecyzowanych dalekosiężnych planów, ale przyznawał, że nie chciałby rezygnować z siatkówki. Dziś zalicza kolejny krok w karierze, przechodząc do I ligi. – Zawsze marzyłem o graniu w pierwszej lidze. Gdy otrzymałem propozycję długo się nie zastanawiałem, słyszałem wiele dobrego o klubie, trenerze i zawodnikach. Mam nadzieję, że dzięki graniu w Kluczborku będę mógł dalej się rozwijać i spełniać siatkarską pasje – skomentował swój transfer nowy nabytek Mickiewicza.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: inf. własna, Mickiewicz Kluczbork

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę