Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Michał Ruciak: Z grona faworytów wykluczyłbym Brazylię

Michał Ruciak: Z grona faworytów wykluczyłbym Brazylię

fot. plusliga.pl

– Trudno nie być zbudowanym poziomem reprezentacji. Rozpoczynaliśmy w okresie siłowym i gra wyglądała znacznie gorzej, a teraz wygranych trzynaście setów bez straty żadnego przed samym mundialem. Na pewno napawa to optymizmem, ale cieszy przede wszystkim widok uśmiechniętych twarzy zawodników i radość, która powróciła do gry powiedział w wywiadzie dla Polsatu Sport Michał Ruciak.

Siatkarz uważa, że nasza reprezentacja na sto procent wyjdzie z grupy. – Nie ma nawet co myśleć, że nie wyjdziemy z grupy. Kwestia tego jak ta grupa się ułoży. Fajnie, że mamy Amerykanów. To sprawia, że od początku mecze będą zacięte. Ruciak zauważył, że faworyci będą ci sami, co ostatnio, ale zwrócił uwagę na Słowenię, a z kolei mniej obawia się Brazylii. – Trochę z grona faworytów wykluczyłbym Brazylię. Mają ostatnio u siebie problemy. Ich gra nie wygląda tak, jak sobie tego życzyli. Trudno powiedzieć jak Słowenia. Pod wodzą nowego trenera przegrali w trzech sparingach tylko jednego seta. Pierwsze mecze grają u siebie, więc jak się napędzą, będą groźni. Nie grało nam się ostatnio z nimi łatwo i na nich bym też uważał. 

źródło: inf. własna, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę