Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Ostrowski: Nie możemy cieszyć się z porażki, ale szanujemy ten punkt

Michał Ostrowski: Nie możemy cieszyć się z porażki, ale szanujemy ten punkt

fot. Adam Kurasiewicz - Czarni Radom

– Po części możemy być zadowoleni z tego meczu, a już na pewno z gry. To zwycięstwo z ZAKSĄ wcale nie było tak daleko, być może trochę więcej jakości w czwartym secie i moglibyśmy to zamknąć za trzy punkty, a tak… niestety przegraliśmy – przyznał Michał Ostrowski po meczu w Kędzierzynie-Koźlu.  – Na pewno jest niedosyt, bo czuliśmy, że możemy wygrać ten mecz – dodał libero Czarnych Mateusz Masłowski.

Czarni po walce przegrali w Kędzierzynie-Koźlu 2:3, jednak cenny punkt zdobyty na trudnym terenie z pewnością ich cieszy. – Na pewno lepiej jest przegrać 2:3, niż 0:3 czy 1:3, każdy punkt się liczy w tabeli. Myślę, że w naszym przypadku w tym meczu najważniejszy był styl naszej gry, to, że podjęliśmy rękawice z czołowym zespołem w Polsce i na świecie. Na pewno jest niedosyt, bo czuliśmy, że możemy wygrać ten mecz. Na pewno da nam to motywację, by dobrze prezentować się na treningach i kolejnym meczu. Mam nadzieję, że w Jastrzębiu utrzymamy ten poziom gry, bo czuliśmy, że jesteśmy w stanie z nimi gry – powiedział po meczu Mateusz Masłowski.Już we wtorek radomianie zagrają kolejne spotkanie, tym razem ich rywalem będzie Jastrzębski Węgiel. – Nie jest to superkomfortowe granie zaraz po takim ciężkim meczu. Na pewno wyjdziemy z dużymi chęciami, by pokazać się z dobrej strony i wyszarpać tyle punktów, ile zdołamy. Na pewno czeka nas bardzo trudne zadanie, bo to kolejny topowy zespół w Polsce. Zrobimy wszystko, by przygotować się do tego meczu, a jak już wejdziemy na boisko, to zapomnimy całkowicie o zmęczeniu – dodał libero Czarnych.

– Po części możemy być zadowoleni z tego meczu, a już na pewno z gry. To zwycięstwo z ZAKSĄ wcale nie było tak daleko, być może trochę więcej jakości w czwartym secie i moglibyśmy to zamknąć za trzy punkty, a tak… niestety przegraliśmy – przyznał Michał Ostrowski. – Nie jesteśmy szczęśliwi z tego powodu, nie możemy cieszyć się z porażki, ale szanujemy ten punkt. Wszyscy wiemy, jaką mamy sytuację w tabeli, jak to wygląda i chcemy punktować jak najwięcej. Na pewno dzięki tej grze, którą dziś pokazaliśmy, jesteśmy bliżej tego by wrócić na właściwe tory – dodał kapitan radomskiej drużyny.

Michał Ostrowski niedawno wrócił do gry po długiej przerwie spowodowanej kontuzją. – To był długi okres, ponad rok bez gry, było bardzo trudno wytrzymać i czekać. Nie wiedziałem, jak to będzie wyglądać po powrocie na boisko, ale w końcu wszystko jest w miarę pozytywnie. Nie jestem jeszcze szczęśliwy ze wszystkiego, ale ważne, że głowa pracuje już normalnie i nie myśli o tej kontuzji. Mam nadzieję, że przyszłości będzie jeszcze lepiej, musi być – będę pracował nad tym, by było jeszcze lepiej – zapewnił siatkarz Czarnych.

źródło: Czarni TV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-12-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę