Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Michal Masny zostaje w Bydgoszczy

Michal Masny zostaje w Bydgoszczy

fot. Mateusz Bosiacki - tauron1liga.pl

Michal Masny ma za sobą debiutancki sezon jako trener BKS-u Visły Bydgoszcz. Jego zespół spisał się nadspodziewanie dobrze, bo mało kto liczył, że włączy się on do walki o czołówkę TAURON 1.Ligi, a koniec końców bydgoszczanie skończyli z brązowymi medalami na szyjach. Klub postanowił zatem kontynuować tę linię i ponownie powierzył stery zespołu słowackiemu szkoleniowcowi.

Plan jest taki sam jak na ten sezon. Zbudować drużynę, czy ktoś tu zostanie, nie zostanie, czy będzie dużo nowych twarzy, czy nie będzie. Chcemy to znowu poskładać tak, żeby to funkcjonowało i wycisnąć z chłopaków jak najwięcej. Tak będzie z każdym zespołem. Może będę kiedyś trenerem zespołu, w którym będą same gwiazdy, ale nieważne czy to są gwiazdy, czy to są zawodnicy, którzy są mniej znani. Zawsze będę starał z nich wyciskać jak najwięcej. Prowadzenie mniej doświadczonego zespołu będzie wymagało co innego niż doświadczonych zawodników, którzy są ograni. Tyle, taki jest cel, żeby ta siatkówka wyglądała tak, jak wyglądała w tym sezonie, żebyśmy walczyli, wygrywali. Jeżeli tak będzie, to trybuny, będą się coraz bardziej zapełniały – powiedział mediom klubowym Michal Masny.Michal Masny w Polsce występował od 2007 roku, jego pierwszym polskim klubem był Płomień Sosnowiec, potem występował w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Stamtąd przeniósł się do Bydgoszczy, gdzie spędził trzy lata, a kolejne trzy w Jastrzębskim Węglu. Z zespołem z Jastrzębia-Zdroju wywalczył brązowy medal PlusLigi, a także Ligi Mistrzów w 2014 roku.

Kolejne sezony spędził w Gdańsku, Lubinie i Zawierciu, a od 2020 roku ponownie postanowił bronić barw ekipy z Bydgoszczy. W sumie na polskich boiskach rozegrał 462 ligowe mecze. W  2022 roku został szkoleniowcem BKS-u Visły Bydgoszcz, z którą sięgnął po brązowy medal TAURON 1. Ligi.

źródło: BKS Visła Bydgoszcz - Facebook, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę