Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Michał Masny: Najważniejszy jest progres całej drużyny

Michał Masny: Najważniejszy jest progres całej drużyny

fot. Klaudia Piwowarczyk

BKS Visła Proline Bydgoszcz przygotowuje się do startu sezonu 2022/23 pod kierunkiem nowego trenera Michała Masnego. – Na ten moment jestem zadowolony z przygotowań. Myślę, że ten zespół jest dobrze dobrany. Postaramy się zrobić wszystko, żeby nasza gra wyglądała naprawdę dobrze – powiedział nowy sternik bydgoszczan.

Siatkarze z Bydgoszczy od kilku tygodni trenują na siłowni oraz w hali. Za niedługo drużyna zacznie rozgrywać pierwsze mecze kontrolne.Rozpoczęliśmy przygotowania do nowego sezonu. Kolejny rok z rzędu będziemy występowali pod nazwą BKS Visła Proline Bydgoszcz. Nazywamy ten sezon nowym początkiem – powiedział Wojciech Jurkiewicz, prezes BKS Visły Proline.

W nowym sezonie 2022/23 bydgoski zespół poprowadzi nowy trener Michał Masny, który zakończył po sezonie 2021/22 swoją karierę sportową. Nadchodzące rozgrywki będą dla niego debiutem w roli szkoleniowca. Sternik zawodników znad Brdy podkreślił, że przygotowania przebiegają zgodnie z planem.

– Na ten moment jestem zadowolony z przygotowań. Myślę, że ten zespół jest dobrze dobrany. Postaramy się zrobić wszystko, żeby nasza gra wyglądała naprawdę dobrze. Do tego, żeby przekładało się to na dobre wyniki. Najważniejszy jest progres całej drużyny. Jeśli każdy z zawodników będzie się rozwijał, to wyniki na pewno same przyjdą – zakończył Michał Masny.

źródło: BKS Visła Bydgoszcz, tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę