Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Michal Masek: To zwycięstwo jest niesamowicie ważne

Michal Masek: To zwycięstwo jest niesamowicie ważne

fot. Łukasz Krzywański

– Zespół pokazał charakter i to, jak bardzo chciał wygrać. Nie tylko dla klubu, dla nas, dla punktów, ale również dla tych dwóch kontuzjowanych dziewczyn, których wyraźnie brakuje – powiedział po zwycięstwie z Uni trener #Volley’a Wrocław, Michal Masek.

Siatkarki #Volley’a Wrocław odniosły drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem pokonały w czterech setach Uni Opole. – Na początku sezonu mieliśmy naprawdę trudnych rywali, a z takimi zespołami jak Legionovia Legionowo czy Uni Opole musimy wygrywać. Byliśmy w trudnej sytuacji po kontuzjach Oli i Melissy, ale brawa dla zespołu, jestem z niego bardzo dumny. Pokazaliśmy charakter, zrealizowaliśmy założenia, które mieliśmy przed meczem i to zaowocowało wygraną – powiedział po zwycięstwie trener gospodyń, Michal Masek.Nie ukrywał on, że punkty wywalczone w starciu z opolankami mają dla #Volley’a niebagatelne znaczenie, tym bardziej, że boryka się on z kłopotami zdrowotnymi. – Dla nas to zwycięstwo jest niesamowicie ważne, pokazaliśmy nim, że możemy. Zespół był naprawdę bardzo osłabiony, bo Ola i Melissa są skrzydłowymi, a na tej pozycji naprawdę mamy zero pola do manewru. Zespół pokazał jednak charakter i to, jak bardzo chciał wygrać. Nie tylko dla klubu, dla nas, dla punktów, ale również dla tych dwóch kontuzjowanych dziewczyn, których wyraźnie brakuje – dodał szkoleniowiec ekipy z Dolnego Śląska.

Mimo że wrocławianki mają na koncie tylko dwie wygrane i aż pięć porażek, to jednak wierzą, że końcówka pierwszej rundy będzie udana w ich wykonaniu. – Cały czas pozostajemy optymistami. Nie spuszczaliśmy głów od początku, grając z Developresem, ŁKS-em, Chemikiem i z tych trzech meczów zdołaliśmy wyrwać jeden punkt. Potem graliśmy z BKS-em, który jest na równi z nami. To był mecz, który mogliśmy wygrać, ale przegraliśmy. Tego, czego ciągle trochę żałuję, to spotkanie z Radomką, w którym nie mieliśmy nic do powiedzenia. Graliśmy słabo, ale tak naprawdę to był jedyny taki mecz. Mogło być lepiej, ale dla nowo utworzonego zespołu ostatecznie nasz bilans nie jest najgorszy – zakończył Michal Masek.

źródło: #VolleyWrocław, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę