Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Michal Masek: Zrobimy wszystko, aby wrócić z awansem

Michal Masek: Zrobimy wszystko, aby wrócić z awansem

ŁKS Commercecon Łódź uległ we własnej hali Developresowi SkyRes Rzeszów 0:3 w drugim meczu półfinałowym mistrzostw Polski. W ten sposób rzeszowianki wyrównały stan rywalizacji i kwestia awansu do finału odbędzie się w hali Podpromie we wtorek (6 kwietnia).

W Rzeszowie oni zagrali słabo, tutaj się odwróciło – myśmy zagrali słabo i jest 1:1. Te dwa mecze były jak w lustrzanym odbiciu. Dzisiaj my byliśmy zagotowani w wielu sytuacjach. Zabrakło spokoju i chłodnej głowy. W wielu sytuacjach nie zagraliśmy tak spokojnie, jak powinniśmy – podsumował drugie spotkanie półfinałowe Michal Masek, trener ŁKS-u Commercecon Łódź.Chociaż statystyki były dość wyrównane, to jednak drużyna z Podkarpacia kontrolowała przebieg rywalizacji w każdym secie. Patrząc na indywidualne liczby, trener Masek może z optymizmem patrzeć na dyspozycję Katariny Lazović (53% pozytywnego przyjęcia, 50% skuteczności w ataku) czy Any Kalandadze (50% pozytywnego przyjęcia, 52% skuteczności w ataku).

Szkoleniowiec Łódzkich Wiewiór zwracał jednak uwagę na to, że w piątkowym spotkaniu istniał problem w komunikacji na linii rozegranie-atak. – Musimy to przeanalizować, być gotowymi do meczu w Rzeszowie. Zrobimy wszystko, aby wrócić z awansem do finału – dodał Michal Masek.

W spotkaniu po stronie rzeszowianek główną bombardierką była Kiera Van Ryk, która zdobyła aż 28 punktów. – To prawda, ona była liderką, ale musimy patrzeć też na resztę zawodniczek – podkreślił trener Masek.

Szkoleniowiec Łódzkich Wiewiór dodał, że przed trzecim meczem jego zespół będzie musiał przeanalizować wiele aspektów, zarówno związanych z atakiem, jak i blokiem, czy obroną. – Dzisiaj robiliśmy dużo błędów w ataku, do tego oni nas blokowali, a my blokowaliśmy źle. My atakowaliśmy bez głowy, bez pomysłu i to jest nasz największy problem – zakończył Michal Masek.

Trzeci mecz zaplanowano na 6 kwietnia. Początek o godzinie 20:30.

źródło: lkscommerceconlodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę