Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Michal Masek: Naszym najsilniejszym przeciwnikiem w grupie są Hiszpanki

Michal Masek: Naszym najsilniejszym przeciwnikiem w grupie są Hiszpanki

fot. svf.sk

Żeńska reprezentacja Słowacji bierze udział w kwalifikacjach do przyszłorocznych mistrzostw Europy. W pierwszym meczu grupy E zespół prowadzony przez Michala Maska wygrał 3:0 z Łotwą. W środę wieczorem Słowaczki zmierzą się z Hiszpankami.

Do Hiszpanii pojechaliśmy dwa dni wcześniej, ale nie mogę liczyć na wszystkie zawodniczki, które miałem do dyspozycji w pierwszym meczu w Popradzie. Karolína Fričová została chora w domu, a udział Barbory ​​Kosekowej również budzi wątpliwości – powiedział trener Michal Masek przed kolejnym meczem kwalifikacyjnym.Naszym najsilniejszym przeciwnikiem w grupie są Hiszpanki. Widzieliśmy wideo z meczu z Duńczkami. Mają zorganizowaną grę z doświadczoną rozgrywającą i wysokimi środkowymi – dodał szkoleniowiec. – Jesteśmy gotowi walczyć o jak najlepszy wynik. Dla nas jest to kluczowe z punktu widzenia rozwoju naszej grupy. Zastanawiam się, jak to wszystko się wypali. Musimy przygotować się do trudnego meczu i wierzę, że poradzimy sobie z pojedynkiem we wszystkich aspektach.

Po meczu w hiszpańskim Gijón Słowaczki wrócą do Popradu, gdzie 27 sierpnia zmierzą się z reprezentacją Danii.

źródło: inf. własna, svf.sk

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę