Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Michal Masek: Mamy zupełnie nowy zespół

Michal Masek: Mamy zupełnie nowy zespół

fot. Łukasz Krzywański

– Musimy trochę potrenować razem. Potrzebujemy czasu, aby się zgrać. Dziewczyny muszą poznać filozofię mojej gry. Mam nadzieję, że dzień po dniu będzie coraz lepiej – przyznał szkoleniowiec #VolleyWrocław Michal Masek.

Za siatkarkami #VolleyWrocław dwa tygodnie przygotowań do sezonu 2022/2023. Powoli będą one wchodziły w coraz cięższy trening. – Leszek prowadził treningi w hali z dziewczynami. Po każdym z nich analizowaliśmy wideo, rozmawialiśmy o tym jaki był poprzedni trening i jaki będzie następny. Czasami Leszek sam przygotowywał zajęcia, innym razem ja mu je przygotowywałem. Te dwa tygodnie dziewczyny przepracowały w spokojnym tempie, przede wszystkim fizycznie na siłowni. Teraz przechodzimy do ostrej pracy, bez oczekiwań na łatwe treningi – powiedział trener dolnośląskiej ekipy Michal Masek.Teraz wrocławianki będą skupiały się nie tylko na budowie wytrzymałości, ale powoli zaczną także przechodzić do pracy nad poszczególnymi elementami siatkarskimi. – Będzie więcej porannych treningów, zacznie pojawiać się technika. Po południu będą pojawiały się elementy gry na siatce i w obronie. Będziemy pracować nad systemem rozegrania zarówno na piłkach szybkich, jak i sytuacyjnych. Musimy sobie wszystko poukładać – dodał.

W międzysezonowej przerwie we wrocławskiej drużynie zaszło sporo zmian. Na pewno więc wrocławianki będą potrzebowały czasu, aby ich gra była optymalna. – Mamy zupełnie nowy zespół. Musimy trochę potrenować razem. Potrzebujemy czasu, aby się zgrać. Dziewczyny muszą poznać filozofię mojej gry. Mam nadzieję, że dzień po dniu będzie coraz lepiej – przyznał szkoleniowiec #Volleya.

Zespół z Wrocławia ma już zaplanowany szereg meczów kontrolnych, ale niewykluczone, że dojdą mu jeszcze dodatkowe sparingi. – Jeśli drużyna będzie zdrowa i będzie dobrze funkcjonowała, to może dogadamy się jeszcze na wcześniejsze sparingi, ale ogólnie cały kalendarz mamy już ułożony – zakończył Michal Masek.

źródło: #VolleyWrocław, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę