Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Michał Kubiak: Zawsze w Krakowie grało nam się dobrze

Michał Kubiak: Zawsze w Krakowie grało nam się dobrze

fot. FIVB

– Życzę wszystkim, żeby te mistrzostwa były szczęśliwe, dobre w naszym wykonaniu, a przede wszystkim zdrowe – powiedział przed czempionatem Starego Kontynentu Michał Kubiak, kapitan reprezentacji Polski.

Od czwartku Kraków po raz kolejny stanie się areną siatkarskich zmagań. Tym razem w tamtejszej hali rywalizować będą polscy siatkarze w fazie grupowej mistrzostw Europy. – To już czwarta impreza siatkarska w tym roku. Przypomnę że wcześniej organizowaliśmy finał Pucharu Polski, w lipcu – Memoriał Wagnera, a ostatnio także Pre-Zero Grand Prix. Teraz czeka nas prawdziwa wisienka na torcie, czyli mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn. Przed nami starcia polskiej grupy, w tym aż pięć meczów Polaków, spośród piętnastu spotkań rozegranych w TAURON Arenie. Mam nadzieję, że hala wypełni się kibicami, którzy będą dopingować nas z takim samym zaangażowaniem jak w czasach przed pandemią – zaznaczył dyrektor ZIS Krzysztof Kowal.Działacze Polskiego Związku Piłki Siatkowej nie ukrywali zadowolenia z faktu, że Kraków został współorganizatorem kolejnej dużej imprezy siatkarskiej. – Z naszej strony gwarantujemy piękne, sportowe emocje. Bardzo dziękuję za kolejną możliwość goszczenia Polskiej Siatkówki w Grodzie Kraka i za wieloletnią współpracę przy tej i innych wspaniałych imprezach – stwierdził Jacek Sęk, wiceprezes PZPS-u.

Na konferencji obecny był także Michał Kubiak, który podkreślił, że biało-czerwoni dobrze czują się w Krakowie i liczą na udany występ w mistrzostwach Europy. – W imieniu całej drużyny chciałbym serdecznie podziękować Miastu, za to że możemy tutaj grać. Zawsze w Krakowie grało nam się dobrze, choć wyniki czasami tego nie potwierdzały. Życzę wszystkim, żeby te mistrzostwa były szczęśliwe, dobre w naszym wykonaniu, a przede wszystkim zdrowe – zakończył kapitan reprezentacji Polski.

źródło: inf. własna, pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę