Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Michał Kubiak: Mogę jeszcze trochę dołożyć w ataku

Michał Kubiak: Mogę jeszcze trochę dołożyć w ataku

fot. Klaudia Piwowarczyk

Polska wygrała z Belgią 3:0 i był to pierwszy mecz na tych mistrzostwach, w których Belgowie nie zdobyli nawet seta. Michał Kubiak potwierdził, że to w dużej mierze zasługa dobrej zagrywki. – Jeżeli zagrywamy dobrze, to automatycznie dobrze chodzimy w bloku. To są naczynia połączone i na pewno blok jest uzależniony od zagrywki. 

Mimo zwycięstwa za komplet punktów, kapitan reprezentacji Polski widzi jeszcze pole do poprawy swojej gry. – Cieszy na pewno nasza gra w ostatnim meczu. Ja się mogę jeszcze trochę dołożyć w ataku i to jest minus, który należy poprawić i zdaję sobie z tego sprawę. Mam nadzieję, że w następnych meczach będzie lepiej. Czasem nie mam fartu, czasem piłki są, jakie są i muszę sobie z nimi poradzić. Jestem na tyle doświadczony, że czasem muszę inaczej rozgrywać akcjePierwszym rywalem Polski w fazie pucharowej będzie jedna z reprezentacji z grupy C. Kubiak podkreślił, że nasi siatkarze nie oglądają się na razie na wydarzenia w tamtej grupie, a interesuje ich przede wszystkich poprawa własnej jakości.  – Na razie sami chcemy złapać swoją grę i wrócić na tyle, żeby grać jak najlepiej. Nie patrzymy na razie co się dzieje w grupie C. Staramy się zagrać każdy kolejny mecz takim, jakim jest. 

źródło: opr. własne, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę