Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Michał Korycki: To niesamowity kop motywacyjny

Michał Korycki: To niesamowity kop motywacyjny

fot. www.kampas-sport.eu

– Jest to niesamowity kop motywacyjny, kiedy w końcu możemy zagrać turniej Pucharu Świata przed własną publicznością. Bardzo dużo kibiców i naszych znajomych przychodzi na te mecze. Jest to wielka sprawa dla każdego siatkarza plażowego móc wystąpić przed taką publicznością – powiedział Michał Korycki, który wraz z Jarosławem Lechem awansował do turnieju głównego World Touru w Warszawie.

Przez kwalifikacje do turnieju głównego z cyklu World Tour w Warszawie przebiły się dwie polskie pary. W decydującym meczu Maciej Kałuża i Martin Chiniewicz pokonali holenderski duet – Van der Loo/Damen. Mimo że biało-czerwoni fatalnie weszli w mecz, to przebudzili się w drugiej odsłonie, a za ciosem poszli też w tie-breaku. – O pierwszym secie chcielibyśmy zapomnieć jak najszybciej. Liczy się końcowy efekt. W drugim secie się pozbieraliśmy. Może pierwszy stres i dodatkowe emocje opadły. Przyzwyczailiśmy się do boiska, które zostało zbudowane. To jest trochę inaczej, bo normalnie trenujemy na boiskach na gruncie – stwierdził Martin Chiniewicz.Z kolei Jarosław Lech i Michał Korycki wykazali wyższość nad duetem kanadyjskim – Reka/Dearing. – Para z Kanady, z którą mierzyłem się już w poprzednich latach, pokazała naprawdę się z dobrej strony. Wiedzieliśmy, że ten mecz będzie stał na poziomie przynajmniej ćwierćfinału turnieju głównego, a tylko jedna para będzie mogła w nim wystąpić. Bardzo cieszymy się, że wygraliśmy to spotkanie, mimo pierwszego słabego seta – podkreślił Michał Korycki.

Nie ukrywa on radości z faktu, że w końcu może wziąć udział w międzynarodowym turnieju, który rozgrywany jest w Polsce. Ma nadzieję, że kibice poniosą biało-czerwonych do zwycięstw w warszawie. – Jest to niesamowity kop motywacyjny, kiedy w końcu możemy zagrać turniej Pucharu Świata przed własną publicznością. Bardzo dużo kibiców i naszych znajomych przychodzi na te mecze. Jest to wielka sprawa dla każdego siatkarza plażowego móc wystąpić przed taką publicznością – zakończył Korycki.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę