Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Kędzierski: Te trzy punkty bardzo cieszą

Michał Kędzierski: Te trzy punkty bardzo cieszą

fot. Asseco Resovia Rzeszów

Po meczu w ramach 18. kolejki PlusLigi Asseco Resovia Rzeszów dopisała na swoje konto kolejne trzy punkty i tym samym utrzymała się na fotelu lidera PlusLigi. Jej przeciwnicy z Suwałk nie poddali się jednak bez walki i postawili rzeszowianom trudne warunki. – Po takim meczu mogę tylko powiedzieć, że te trzy punkty bardzo cieszą. To był piekielnie trudny pojedynek dla naszej drużyny – powiedział po rywalizacji w Suwałkach rozgrywający Resovii, Michał Kędzierski.

Ślepsk Malow Suwałki nie przestraszył się mocnego rywala i niewiele brakowało, aby powalczył o ugranie chociażby jednego punktu w tym meczu. Ostatecznie się to jednak nie udało i to Asseco Resovia zainkasowała komplet. – Po takim meczu mogę tylko powiedzieć, że te trzy punkty bardzo cieszą. To był piekielnie trudny pojedynek dla naszej drużyny. Ślepsk Malow Suwałki nie wiem, czy nas zaskoczył, ale na pewno pierwszego seta rozegrał tak, że my czasami nie do końca potrafiliśmy się przeciwstawić. Na szczęście dla nas w kolejnych setach już graliśmy naszą siatkówkę, ale myślę, że to był dobry mecz i mógł się podobać – powiedział Kędzierski o przegranej przez jego drużynę premierowej odsłonie i przebiegu całego spotkania.Opowiedział także grze o innego rozgrywającego, który dobrze zaprezentował się w tym meczu. Nie ukrywał przy tym, że jedno z jego zagrań mocno go zaskoczyło. – Pierwszy raz coś takiego widziałem. Na pewno to bardzo dobry rozgrywający, bardzo szybko gra, trudno jest go przeczytać, a do tego jeszcze zdobył punkt w ataku. Na pewno chapeau bas dla niego, że mimo takich warunków potrafi grać na wysokim poziomie – przyznał na zakończenie Michał Kędzierski.

Obydwie drużyny będą miały okazję spotkać się raz jeszcze w tym sezonie. Tym razem rywalizować będą w ramach Pucharu Polski.

źródło: inf. prasowa, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę