Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Michał Bryl: To najlepszy moment w moim życiu

Michał Bryl: To najlepszy moment w moim życiu

fot. FIVB

Michał Bryl i Bartosz Łosiak wygrali w Hamburgu turniej Beach Pro Tour Elite. – To najlepszy moment w moim życiu. To było marzenie, nadal nie mogę w to uwierzyć. Jestem dumny z naszego zespołu – powiedział po meczu Michał Bryl. – Jesteśmy bardzo zmęczeni, ale kiedy wygrywasz, nie czujesz bólu – podkreślał Bartosz Łosiak.

Polacy w finale pokonali doświadczony duet holenderski Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen 2:1 (21:18, 16:21, 29:27). Uzyskali 1200 punktów do rankingu światowego. Po zakończeniu rywalizacji nie kryli radości.– To najlepszy moment w moim życiu. To było marzenie, nadal nie mogę w to uwierzyć. Jestem dumny z naszego zespołu – powiedział po meczu Michał Bryl. Polscy zawodnicy podkreślali, że od początku zawodów w Hamburgu wierzyli w ten sukces. – Mam nadzieję, że dzięki temu doświadczeniu następny turniej może być dla nas łatwiejszy. Teraz jest wszystko w porządku – powiedział Michał Bryl.

Jeszcze w niedzielę polska ekipa udała się w podróż z Hamburga do Monachium, gdzie w przyszłym tygodniu rozegrane zostaną mistrzostwa Europy. – Myślę, że w Hamburgu mieliśmy bardzo dobry występ. Zaczęliśmy od kwalifikacji i rozegraliśmy wiele meczów. Jesteśmy bardzo zmęczeni, ale kiedy wygrywasz, nie czujesz bólu – podkreślał Bartosz Łosiak.

Bryl z Łosiakiem grają razem od tego sezonu. Odnieśli już kilka wartościowych sukcesów m.in. w połowie lipca zdobyli złote medale VW Beach Pro Tour Challenge w portugalskim Espinho. W finale zwyciężyli austriacką parę Ermacora/Pristauz. Wygrali również na początku maja Beach Pro Tour Doha Challenge, a w finale Polacy po kapitalnej grze pokonali Włochów Nicolai/Cottafava. – Myślę, że to partnerstwo było dobrą zmianą dla nas obu. Daje mi więcej energii i cieszę się czasem spędzonym z Michałem na boisku – podsumował Bartosz Łosiak.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę