Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Michał Bąkiewicz: Przed nami najważniejszy mecz czempionatu

Michał Bąkiewicz: Przed nami najważniejszy mecz czempionatu

fot. pzps.pl

Reprezentacja Polski kadetów w półfinale mistrzostw świata do lat 19 pokonała Iran 3:1. W meczu o złoto biało-czerwoni zagrają z Bułgarią. – Zespół bułgarski ma dużą siłę ofensywną. Zapowiada się ciekawy finał – powiedział trener polskiej kadry Michał Bąkiewicz.

Polscy kadeci przeszli przez mistrzostwa świata jak burza i wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania. – Jutro przed nami najważniejszy mecz czempionatu. Tak jak do poprzednich, podejdziemy do niego maksymalnie skoncentrowani. Zespół bułgarski ma dużą siłę ofensywną. Znamy rywala z ostatnich mistrzostw Europy, z którym wygraliśmy wtedy walkę o brąz – zaznaczył trener biało-czerwonych Michał Bąkiewicz.Reprezentacja Polski do lat 19 w półfinale mistrzostw świata pokonała Iran 3:1. Mecz był bardzo zacięty, o wyniku trzech partii decydowała sama końcówka. Biało-czerwoni przegrali trzeciego seta, który był pierwszym straconym przez nich w turnieju. – Jestem dumny ze swego zespołu, że był opanowany w sytuacjach bardzo trudnych. Zawodnicy zachowali zimne głowy i trzymali nerwy na wodzy – komplementował swoich podopiecznych Bąkiewicz. Podkreślił on również, jak trudny rywal czeka ich w finale. – Trzeba też pamiętać, że w ćwierćfinale z Włochami Bułgarzy bronili piłki meczowe, a w półfinale z Rosją wyszli obronną ręką w tie-breaku. Zapowiada się ciekawy finał – przyznał szkoleniowiec.

Jakie były mocne strony biało-czerwonych w półfinale? – Mieliśmy przewagę w bloku, w ataku było podobnie. Kłopoty sprawiała nam szybująca zagrywka zawodników Iranu, ale był to przede wszystkim efekt stresu – zakończył Michał Bąkiewicz.

źródło: opr. własne, pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę