Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Miał łatać dziurę w Monzy, wyprowadzi się znacznie bliżej?

Miał łatać dziurę w Monzy, wyprowadzi się znacznie bliżej?

fot. CEV

Niedawno mówiło się, że odejście Mirzy Lagumdziji z Arkasu Spor jest pewne i to się jak na razie nie zmieniło. Wydawało się jednak, że Turek opuści ojczyznę i trafi do Monzy, z którego Zenit wykupił Kanadyjczyka Stephena Maara. Okazuje się, że według tureckich mediów pozostanie w lidze AXA Sigorta Efeler.

Portal volleybolunsesi.com podał, że Halkbank Ankara jest tym klubem, który pozyskał Mirzę Lagumdziję z Arkasu. Turek grał tam przez ostatnie 6 lat. Przyjmujący urodzony w 2001 roku, który zaczął grać w siatkówkę w Bośni i Hercegowinie, następnie dołączył do Galatasaray, a później podpisał kontrakt z Arkasem Spor.

Według Turków Mirza Lagumdzija podpisał trzyletni kontrakt z Halkbank Ankara i będzie miał okazję współpracować z wielkimi mistrzami, takimi jak Earvin Ngapeth i Nimir Abdel Aziz.

Pierwsze informacje o odejściu Mirzy Lagumdziji z Arkasu pojawiły się po transferze Matthew Andersona z Rosji do Zairaatu Ankara. To uruchomiło kilka transferowych zdarzeń w zainteresowanych klubach, a Lagumdzija miał być jednym z elementów tej układanki.

Zobacz również:
Roszady w klubach po transferze Andersona

źródło: inf. własna, voleybolunsesi.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-11-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved