Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Memoriał Wagnera: MVP dla Jakuba Kochanowskiego

Memoriał Wagnera: MVP dla Jakuba Kochanowskiego

fot. Klaudia Piwowarczyk

Reprezentacja Polski w tegorocznym Memoriale Huberta Jerzego Wagnera nie straciła ani jednego seta, na zakończenie turnieju pokonała Serbię 3:0. Tym samym podopieczni Nikoli Grbicia ponownie triumfowali w Memoriale Wagnera i zgarnęli większość nagród indywidualnych. MVP wybrany został Jakub Kochanowski. 

W Krakowie zakończył się Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, który był jednym z ostatnich sprawdzianów przed mistrzostwami świata. Najlepszą drużyną okazali się Polacy, którzy wyprzedzili Argentynę, Iran oraz Serbię.Biało-czerwoni wszystkie swoje spotkania wygrali 3:0, choć na swoim koncie mieli kilka zaciętych setów. Drugie miejsce w memoriale zajęła reprezentacja Argentyny, na ostatnim stopniu podium uplasowali się natomiast gracze z Iranu, wyprzedzając w tabeli Serbów.

Wybrana została także drużyna turnieju, w której nie mogło zabraknąć polskich siatkarzy. Statuetka dla najlepszego przyjmującego powędrowała w ręce Kamila Semeniuka, najlepszy rozgrywającym okazał się natomiast Marcin Janusz. Najlepszym środkowym bloku został Jakub Kochanowski, który wyróżniony został także MVP turnieju.

Dream Team Memoriału Huberta Jerzego Wagnera: 

MVP: Jakub Kochanowski (POL)
Najlepszy atakujący: Ezequiel Palacios (ARG)
Najlepszy środkowy: Jakub Kochanowski (POL)
Najlepszy zagrywający: Saber Kazemi (IRN)
Najlepszy przyjmujący: Kamil Semeniuk (POL)
Najlepszy libero: Nikola Peković (SRB)
Najlepszy rozgrywający: Marcin Janusz (POL)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę