Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Melis Durul: Nabieramy wspólnego doświadczenia

Melis Durul: Nabieramy wspólnego doświadczenia

fot. Michał Szymański

Melis Durul była najlepszą punktującą meczu z CV Gran Canarią. Spotkanie zakończyła z 22 punktami na swoim koncie. To nie jest pierwszy dobry występ tureckiej zawodniczki. – Byłyśmy skupione na grze, zwłaszcza, że przegrałyśmy 1:3 pierwszy mecz. Jestem bardzo dumna z naszego zespołu. Osiągnęłyśmy to, co założyłyśmy przed spotkaniem. Walczyłyśmy o każdą piłkę – mówiła ofensywna siatkarka Budowlanych Łódź. 

Zostawiłyście na boisku serducho, ale jak widać to się opłacało bo jesteście w kolejnej rundzie Pucharu CEV.Melis Durul:Wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Byłyśmy skupione na grze, zwłaszcza, że przegrałyśmy 1:3 pierwszy mecz. Jestem bardzo dumna z naszego zespołu. Osiągnęłyśmy to, co założyłyśmy przed spotkaniem. Walczyłyśmy o każdą piłkę.

Taki zespół chce się oglądać.

– Liczę, że utrzymamy poziom z tego meczu. Przed nami kolejna runda w Pucharze CEV. Mam nadzieję, że dalej zrealizujemy nasze plany i osiągniemy zamierzone cele.

W każdym meczu jesteś jedną z najwięcej punktujących zawodniczek. Widać, że odnalazłaś się w drużynie i można na ciebie liczyć.

– Jestem w drużynie od pięciu miesięcy. Z każdym dniem zgrywamy się i nabieramy wspólnego doświadczenia. Dobrze rozumiemy się z dwiema naszymi rozgrywającymi. Między nami jest dobra współpraca i z tego jestem bardzo zadowolona. Czuję się tutaj szczęśliwa tak jak już wspomniałam wcześniej – mam tu wszystko, czego potrzebuję.

Wspaniały doping kibiców. Takie wsparcie było dla was dodatkową motywacją?

– Przy takiej atmosferze, nasza gra nie mogła wyglądać inaczej. Wsparcie kibiców jest dla nas bardzo ważne. Mam nadzieję, że podczas następnych meczów będziemy mogły również liczyć na taki doping.

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę